| Nemesis15 a întrebat:

Salut, am facut sex protejat cu iubita mea, e fost foarte bine nu sa rup a mers foarte bine, fiind amandoi virgini. Ieri i-a venit si trebuie sa ii vina pe 24 dar azi, nu ia mai curs, ce s-a intamplat? este gravida?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Practic este imposibil ca cineva indiferent cine ar fi respective persoana, sa reuseasca sa ghiceasca care este adevaratul motiv al inceperii menstruatiei cu 10 zile inainte de data calculata, preconizata. Bineinteles ca s-ar putea ca mai degraba sangerarea mai intense/putermica aparuta dupa dezvirginare sa fi reprezentat de fapt o posibila hemoragie datorata ruperii unor vase de sange mai groase care pot exista intr-un himen foarte bine vascularizat, sangerare care uneori poate tine chiar si 2 zile. Sarcina NU se formeaza chiar asa de simplu si mai ales in urma unui sex protejat. Linisteste-te si savureaza in tihna experienta traita. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu ai auzit de prezervative?
Doriti sa deveniti parinti atat de tineri?

Eu stiu una si clara: nu ai bani de prezervativ, nu faci sex deloc! ca nu pui fata sa riste o sarcina, daca tu nu ai chef sa pui un amarat de prezervativ ca sa o protejezi!
Daca tii la fata si iti pasa de cat rau ii poti produce, pune amaratul ala de prezervativ ca nu musca, nu doare, nu te mananca si nu costa vreo avere!

| Nemesis15 explică (pentru Violleta2022):

Nu vezi? Am scris ca am folosit!

| Randomuser2000 a răspuns:

Este gravida 100% ai un umeras?