| Teretr002 a întrebat:

Salutare, ieri pe data de 18 am facut oral cu iubita mea, amandoi virgini, i-am bagat doar un singur deget. Nu a fost nimic pe moment insa astazi pe 19 i-a curs putin sange, care e cauza?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

I-ai rupt himenul, asta este cauza sangerarii.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca degetul tau sa o fi ranit in interior si sa-i produca sangerarea de care vorbesti.

| Mayhem666 a răspuns:

Oral? Deget? Ce legatura are oralul cu degetul? Da ce, i l-ai bagat in gura?

| GouDidodino a răspuns:

E gravida, sa facă un test de sarcina de urgența

| lickypuss a răspuns:

Taieti unghiile poate ajuta

| CurlyRestlesa a răspuns:

Buna. E posibil ca prin penetrarea cu degetul sa ii fi rupt himenul. Si de aceea acea sangerare. Femeile sunt diferite, unele au himenul foarte elastic iar unele mai rigid si se poate rupe imediat total sau partial. E posibil ca ea sa il fi avut rigid.