| EllyEliana a întrebat:

Am fost la piscina si m-am bronzat pe fata (asa patesc mereu si dupa o saptamana mi se duce ).
Cum pot face sa mi se duca mai repede?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-ti o palarie de plaja si poart-o la piscina.Atat cat se poate.Nu te vei mai bronza pe fata.

| WaterDrop a răspuns:

Folosesti cutitul.De unde veniti cu aceste intrebari? Parintii vostri chiar nu stiu nimic?

| florycik0international a răspuns:

Nu te mai bronza

| EllyEliana explică:

Atata timp cat este un site destinat intrebarilor mi se pare corect sa pun intrebarea la care vreau sa aflu raspuns....asta nu inseamna ca parintii mei nu stiu nimic