| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Salut. Am încercat mai multe moduri de a mă masturba, se simte bine, dar nu am avut niciodată orgasm (sunt fată). Sfaturi?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi afecteaza creierul ce varsta ai?

| Sisjjssjjsjs explică (pentru CristiDinBucuresti):

A venit domnul doctor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sisjjssjjsjs):

A venit da, vrei sa te consult? Ce varsta ai?

| doctorandus a răspuns (pentru Sisjjssjjsjs):

E dus cu pluta.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita dacă nu te-ai masturba deloc, poate deveni o dependenta de care evreu sa scapi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele femei pot avea orgasm prin stimularea clitorisului, în timp ce altele pot avea orgasm prin stimularea vaginului. Încearcă să explorezi diferite tehnici pentru a vedea ce îți place cel mai mult. Poți să folosești un lubrifiant sau să îți stimulezi clitorisul cu degetele sau cu un vibrator.

| Sistemulxxl a răspuns:

Ia un dilo d.ala mare si gros, unge.l cu lapte Doina si baga.l pe tot in... In fund baga un vibrator iar in gura un dilo mai mic.