| bublik123 a întrebat:

am labiile mari din cauza asta mi-i rusine sa incep relatiile sexuale ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| nighter a răspuns:

Mie imi plac, se pune? big grin
Sunt convins ca fiecare are gusturi diferite, nu are de ce sa iti fie rusine. Cu totii suntem frumosi asa cum am fost creati happy

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Daca si asta e o problema...ce ai fi facut daca ai fi avut un handicap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce l-as mai tuca smug

| aNoNN1m a răspuns:

Hmmmm..pai mie imi plac:X

| alllexa a răspuns:

Stai linistitahee hee nu esti singurawinking nu ai de ce sa iti fie rusine phbbbbt asta nu-i un defectwinking

| 2Me a răspuns:

Cu aceeasi problema ma confrunt si eu. ma gadesc la operatie, nu pot trece peste complexul asta, nasolhee hee big grin

| figobv a răspuns:

Accepta asa cum estitongue