| bubuling a întrebat:

ma intilnesc cu un baiat de jumate de an il iubesc si el tot -am 18 ani si as vrea sa fac dragoste cu el(inca sunt virgina)mii rusine sa incep relatiile sexuale cu persoana iubita pentru ca am labiile mari au 5si3cm.imi ies din minti, de 2 ori am ajuns sa facem dragoste dar cind ajungeam la dezbracat imi aduceam aminte de problema care o am si spuneam ca nu mai vreau.ce sa fac? cum sa scap de frica asta? va rog raspundeti citi mai multi,fara glume proaste va rog, imi vine sa ma omor, nu stiu ce sa fac, plang mereu.

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Sunt doar complexe si sincer nu ai de ce! Pentru majoritatea barbatiilor labiile mari sunt mai sexi, eu le ador! O interventie chirurgicala poate lasa urme inestetice! Si el ar putea sa aiba penisul stramb si poate e la fel de complexat! Vorbeste cu el despre "problema" ta, oricum nu va da importanta cand va fi excitat! Apoi daca esti atat de complexata, prima data fa'o cu lumina stinsa sau cu o lumina difuza! Nici o vulva nu e urata, nu te astepta sa renunte dupa ce te vede!hee hee

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la un psiholog sau psihiatru. Labiile tale sunt absolut normale, ai tu o imagine deformata despre corpul tau. E doar o boala psihica, nimic fizic.

| IloveME a răspuns:

Vorbeste cu el ceea ce te framanta! sigur te va ajuta sa treci peste!
Asa te-ai nascut, nu trebuie sa-ti fie rusine de ceea ce ai in plus! o persoana normala te intelege nu te judeca!

| neutrino a răspuns:

Bine faci, ramai imbracata pentru a nu rade de tine!

| Azµre a răspuns:

Mișto, nu trebuie să îți fie rușine, exact ăla e punctul tău forte! Labiile mari! ești unică ceea ce înseamnă că ești plăcută la vedere și atingere!
Nu te mai gândi la asta e perfect normal!
Singurul lucru la care m-aș gândi eu esste: Ești sigură că te iubește și merită asta acum?

| Felys a răspuns:

Se pot opera, in fond e o bucatica de piele, se taie din ea si gata

| greyhound a răspuns:

6 persoane ti-au spus ca nu e o problema si ca iti faci griji degeaba dar se pare ca nu ti-au convenit raspunsurile si ai mai pus o data intrebarea

| drogh a răspuns:

Stai liniştită. Sigur nu o să fie ceva de speriat pentru el dacă îi spui de la început de teama care te frământă. Dacă te iubeşte, te va accepta aşa cum eşti. Nu contează ce acea problemă care o ai. Contează doar iubirea.

| Vix999 a răspuns:

Singura ta problema este una psihica. Labiile tale sunt normale.
Si pana la urma...si daca n-ar fi fost...care e problema. Tu crezi ca de asta o sa stea el sa se preocupe? laughing
Ce prostie...
Calmeaza-te pentru ca nu ai absolut nici un motiv de ingrijorare.

| liviudragut03 a răspuns:

Renunta la complexe si incerca ca nu ai ce sa pierzi, odata si odata trebuie sa faci asta.