| bubuling a întrebat:

ma omoara o chestie am labiile mari au 5-3cm,,am intrat intr-o dipresie ca mii rusine sa incep relatiele sexuale..ma gindesc la o operatie...voi ce credeti? am 18 ani(((((va rog fara glume proate, musltumesc! dau funda pentru cel mai bun raspuns...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt absolut normale ca dimensiune, problema ta este psihica. Oricum, esti la varsta minima la care ti-ai putea incepe viata sexuala, daca esti nesigura pe tine, mai asteapta

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să te accepți așa cum ești și poți fi destul de sexi pentru partener.
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Eu zic sa le lasi asa cum sunt si nu ar trebui sa iti fie rusine[nu le ai exagerat de mari precum le vezi tu]

| Azµre a răspuns:

Ți-am mai zis și dincolo! Ești sexi așa cum ești tu! pentru asta ești specială nu e o problemă treci peste!

| greyhound a răspuns:

Intai sa ai o astfel de parere de la un barbat si apoi sa te plangi; dar daca tu nu vrei sa ajungi acolo (asta-i egoism)

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te calmezi! daca prietenul tau te iubeste si te doreste n-au nicio importanta labiile! multe femei sunt ca tine, nu esti singura! plus ca pe cei mai multi barbati ii atrag labiile mari, li se par foarte incitante si sexi! asa ca fruntea sus, nu ai un handicap! esti perfecta asa cum esti pentru cel ce te iubeste! happy

| july00 a răspuns:

Eu zic ca nu e o problema.

| bubuling explică (pentru july00):

De ce spui asa?