| Bibi547 a întrebat:

Buna, ma puteți ajuta și pe mine?
Deci, labiile mici sunt puțin cam mari cel puțin din cea partea dreapta, îmi iese din vagin și se vede urat îmi este rușine sa intretin relații sexuale. Se pot micșora în vreun fel cât mai rapid?

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu mi-am pus vreodată această problemă.
Dacă este să conteste ceva în aspectul tău fizic, acelea nu o să fie labiile. Te frâmânti inutil!
Gen să fie o femeie frumoasă cu forme și cineva să-l refuze din cauza labiilor. N-am auzit bărbați care să deteste labiile pentru că sunt într-un fel și nu într-altul.

| Adry05 a răspuns:

Nu-i pasă nimănui de cum ai tu labiile stai chill

| MarianWLF a răspuns:

Nu mi se pare o problema, am avut partenera cu labiile mari, si chiar mi-a placut, la oral nu le ignoram niciodata mi se par sexy, esti ok stai linistitawinking

| aditimus a răspuns:

Daca vrei sa arate mai frumos poti apela la chirurgie sau te poti obisnui cu ideea, partenerul nu ar trebui sa tina cont atat cat te iubeste.

https://www.youtube.com/watch?v=Xi1L490FM9w

| Violleta2022 a răspuns:

Da, labiile se pot micsora la orice centru medical unde se fac operatii estetice, fiind vorba de o interventie chirurgicala estetica, care se numeste "labioplastie"
https://drangelapetre.ro/labioplastia/

| mihai69 a răspuns:

Comprese cu apă rece... rolling on the floor
Fii liniștită, cred că 99% dintre bărbați le adoră pe astea mai „fluturași". Și nu pentru că li se fâlfâie, ci pentru că e mai mult material de explorat cu limba și degetele. Explorare care și ție o să-ți aducă multă plăcere.

| Wr3nch a răspuns:

Te asigur ca niciun tip nu o sa stea sa iti examineze labiile si sa zica ''Nu, scuze Bibi dar is prea urate, nu pot.''.

| Sofer a răspuns:

Chirurgie. Dar poate la noul tău iubit, ii plac asa cum le ai.

| Goete a răspuns:

Cu foarfeca, dar doare si poate sangerezi pana la moarte.
Dar vor fi mai miciwinking
Nasul ti-e ok, urechile? Mai taiem, mai coasem daca vrei

| Goete a răspuns:

Macar intra bine limba - sau penisul - intre elewinking
Nu-ti face probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar asta faci?
Iti admiri labiile cat tine ziua de lunga?

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Dacă ai pana in 18 ani asa eram si eu uram chestia asta daca ai peste 18 ani ai o problema la keplaughing, sa stii ca si eu sunt fata si nu am d alea mici mi se par naspete desi ale mele sunt decente, nu foarte marrrrrrrrrri, si le ador.
Cu timpul o sa începi să te accepți așa cum ești pentru ca te asigur eu ca lumea nu e asa perfecta cum o credem noi (cand încă suntem copii)

| Manu1233 a răspuns:

Nu stiu. pot face eu sex cu tine / nu e problema

| Idkkkkkmaaannnnn a răspuns:

Poate ca ni se par noua ca sunt urate, dar dau o placereee