| chEEEmicaL a întrebat:

Am mai facut rost de o problema..deci,sa incep cu inceputul..Eu m`am despartit de iubita mea, inca mai sufar din cauza asta, dar nu asta conteaza acum.Alaltaieri,stateam pe o banca singur, si`mi plangeam de mila ca sa zic asa, si vine o buna prietena de`a mea la mine. Tipa asta ma placea din clasa a 7-a,aflasem de mult de la verisoara ei,era prea rusinoasa ca sa`mi spuna, dar acum s-a schimbat mult, nu mai exista rusine in ea cand e vorba de baieti. Fata a fost in generala cu mine, anul asta am aflat ca isi facuse si iubit..Ne luam la vorba,ii zic de despartire cu deamanuntu', si cand termin imi zice:"Cred ca stiu de ce ai nevoie" si ma inbratiseaza, sta cu mine in brate timp de 40, 45 de secunde,fara sa exagerez,eu vad ca ajunge prea departe si ii zic:"Aida,gata ajunge,merci ca incerci sa ma ajuti,dar ajunge."A parut ca a incetat,dar nu,se apropia din ce in ce mai mult de mine,si am realizat ca vrea sa ma sarute,eu am refuzat`o imediat, pentru ca are prieten si nu fac faze de genul, exact asa am patit si eu, fosta mea prietena s-a dat la altul cum s-a dat Aida la mine..doar ca tipul ala nu a refuzat`o cum am refuzat`o eu pe tipa asta..si asa am ramas eu ca un idiot.Sa continuam, ea tot nu inceteaza, incearca sa ma sarute incontinuu, si eu incerc s`o resping incontinuu..pana cand ma envervez foarte tare si ii zic:Aida,Aida,AIDAAAA,INCETEAZA,MA ENERVEZI,DECI SA MOR EU TE BAT! TU AI PRIETEN, NU`L FACE SA SUFERE SI PE EL! Se uita cateva secunde la mine se supara si pleaca, eu am prins`o de mana si i-am zis:Te rog sa ma ierti, nu am vrut sa tip la tine.Nu se lasa batuta, vroia sa plece si eu incercam s`o opresc..pfoai si cand s-a intors odata si mi-a tras o palma, FATALITY, nu`mi mai simteam obrazul stang, i-am dat drumul si a plecat..De ce s-a suparat si mi-a dat palma aia m`am lamurit de la cineva.dar mai urmeaza ceva..Azi stateam tot asa pe o banca intr-un parc,asteptam pe cineva de data asta, si o vad pe aceasta Aida trecand pe langa mine, cand o vad ii zic:Numai saluti oamenii? Mama, deci nici nu s-a uitat la mine..de parca am vorbit singur..in gandul meu zic:hee hee joci dur a? O.K.Ma duc la ea si ma pun in fata ei.Incearca sa ma dea laoparte,dar nu reuseste, iar eu o iau in brate si o ridic, iar dupa ii spun:Uita-te la mine, uitete in ochii mei si ascultama.Cand a vazut ca am luat`o in brate s-a calmat.Cand am vazut s-a linistit am lasat`o jos, continuam sa o tin in brate si am inceput s`o sarut.Ii placea foarte mult, mi-am dat seama dupa cum ma mangaia pe spate si peste tot..Se opreste pentru cateva secunde si imi spune in soapta:"Te iubesc", in sfarsit, am auzit aceste 2 cuvinte de temut din gura ei,iar eu ca sa-i inchid gura am continuat s`o sarut,nu vroiam sa mai zica altceva de genul:"Vrei sa fii cu mine?" pentru ca avea prieten si eu nu faceam bine ce faceam,dar ca sa o multumesc si sa nu mai fie suparata pe mine,i-am indeplinit dorinta, am sarutat`o, deci Doamne mi-am depasit recordul de cel mai lung sarut, cred ca am stat asa timp de 1 minut si ceva.Off si nu pot sa zic ca mie nu`mi placea,mama,deci avea niste buze dulci omg :X. Dupa ce am terminat cu sarutul imi zice:"Vreau sa fiu cu tine!",eu cand am auzit gata, a cazut cerul pe mine, exact de ce ma temeam, sa-mi zica ca vrea sa fie cu mine.Eu ii spun:"Aida,NU, ai prieten si nu vreau sa ii frangi inima si lui cum mi-a frant Andra(fosta mea prietena) inima mie, ok?, iar ea...:"Da dar eu pe tine te iubesc!"si vad cum se scurge o lacrima pe obrazul ei.Eu m`am speriat,nu vroiam sa se ajunga la asta,si am inceput s`o strang in brate iar,si omfg incepe sa planga si mai tare, ma implora sa ma pun cu ea, iar eu o refuzam, in mintea mea era o nebuloasa..nu stiam ce sa fac, ma panicam..pana cand i-am zis:Eu trebuie sa plec,nu vreau sa te las asa plangand,dar trebuie sa ma intalnesc cu niste prieteni, Doamne ma ruga sa mai stau, dar nu mai aveam timp, daca aveam stateam toatea seara cu ea.Ma rugat s`o mai sarut odata si de data asta nu am mai refuzat,o sarutam cum nu am mai sarutat nici o fata,cat de bine ma simteam,cat de bine am facut`o sa se simta si pe ea,ce buze dulci avea, ce gat fin avea, ow my god, si venise timpul sa plec..am facut`o sa inteleaga intr-un final si s-a linistit pe moment..Eu am plecat, iar ea a ramas pe banca..cand m`am intors acasa bineinteles nu mai era acolo. Tipa mi-a schimbat ziua cu saruturile alea..inbratisarile,off ce n`as da sa fiu cu ea, dar nu vreau sa ma cert cu iubitul ei actual..Cam asta e povestea..cam mult am avut de povestit,va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi tot, si sa`mi spuneti oare ce ar fi bine fac, sa ma pun cu ea si sa o fac fericita? sau sa nu ma mai bag si sa o las trista gandinduse la mine? Nu stiu ce sa fac, vreau mai multe sfaturi sa am de unde alege.Va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| DianneKrieger a răspuns:

Buna! Chiar mi-a facut placere sa citesc "povestioara" ta si iti spun sincer. si sunt foarte sigura de asta ca ar trebui sa fi impreuna cu ea si sa fiti voi doi fericiti! Lasa gandurile de genu' "nu vreau sa ii frangi inima si lui". toti ne alegem cu inimi frante mai devreme sau mai tarziu... si important esti TU si ea.
Daca ea te iubeste pe tine. si este evident ca si tu simti ceva pentru ea ("o sarutam cum nu am mai sarutat nici o fata, cat de bine ma simteam, cat de bine am facut`o sa se simta si pe ea, ce buze dulci avea, ce gat fin avea, ow my god,"). de ce sa o lasi in bratele altuia care probabil nici nu tine la ea asa cum ar trebui?!
Aida poate fi de altfel si "medicamentul" tau pentru suferinta cauzata de relatia anterioara.
Iti urez mult succes!

12 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

Frate jur deci super tare ...parca am citit o cartelaughing super poveste jur

frate stai cu ea esti tampit daca nu stai ea sta cu ala dar pe tine te vrea

Tembelulelaughing)profitaaa ala e pampalau tu esti gigolo gigolo manrolling on the floor)

Eu asta as face du-te frate daca tu esti mort dupa ea ea dupa tine ce mai vreti invitatie specialalaughing

Hai ne auzim aci cu post sa aud ca te-ai combinat cu ea si esti fericit etc etc si o punem de o nuntarolling on the floor)

Salut si bft acolo!

| Vichtory a răspuns:

Eu am avut rabdare si am citit povestea ta. Daca o placi, fa-o fericita, caci si tu la un moment vei simti ca esti fericit linga ea. Daca te place cu adevarat, inseamna ca nu se intelege bine cu actualul sau prieten, sau poate sa fie motivul ca sa-l faca gelos. Mai bine fa ceea ce-ti spune inima. Spune-i sa nu te ia asa deodata, ca lucrurile vor merge singure.
Multa bafta. Da-mi id-ul tau de mess daca vrei. Te-am pupat. Paa.
P.S. sper ca ti-am fost de folos.

| chEEEmicaL explică (pentru Vichtory):

Bai,deci va multumesc din suflet pentru sfaturi, in seara asta nu pot sa mai fac nimic cu ea..nici maine pe zi pentru ca sunt la liceu, dar maine seara pe la 7, 8 va voi spune ce sa intamplat...cred ca mati convins ce sa fac si stiti si voi la ce ma refer happy m`am atasat de ea foarte mult, Doamne cand imi aduc aminte de sarutul ala ma topesc, trebuie neaparat sa ma pun cu ea, si eu zic ca s-a vazut clar ca ma iubeste, deci oameni buni a inceput sa planga pentru mine straight face si ma place din a 7-a, deci va dati seama cat a tinut ea cuvintele alea 2(stiti la ce ma refer)in ea? Timp de aproape 3 ani si dabea acum si-a facut curaj sa`mi spuna.Maine va anunt sigur ce am facut cu ea! Va multumesc inca odata! si Vichtory mi-ai cerut id-ul, mee_cheeemical este. daca vreti dati-mi add si ceilalti, ma puteti ajuta in continuare.Noapte buna!

| xCruz a răspuns (pentru chEEEmicaL):

Buna alegere ai facut. fosta ta prietena nu te-a meritat iar fata asta te va face fericit si te va iubi cum nu te-a iubit alta love struck. te asteptam maine seara cu continuarea povestii :X:X

| KeporLove a răspuns:

Am citit si am ramas uimit ce poate face dragostea dintr-un om... "Frate" daca tu ti la ea. si ea tine la tine de ce sa o lasi sa il minta pe acel baiat? Crede-ma ca e mult mai bine sa se priciapa mai usor daca se despart decat sa stea cu ea de "decor". Fa ce crezi ca te face fericit si ce vrea inima ta dar ai grija sa nu o faci sa sufere. Nu rata ocazia poate nu vei intalni o alta fata sa tina asa mult la tine cum tine aceasta fata! Fiti fericiti. Tinema si pe mine la curent cu ce se intampla cu voi. sunt foarte curios

| k1fighter a răspuns:

Parca e telenovelalaughing Daca te place baga-te pe ea ce mai astepti? daca aia te-a lasat pentru ala de ce nu i-ai face faza asta si tu la altu? Ce numai tu sa cazi de gasca? Fa-ti frate viata frumoasa azi una, maine alta, femeile vin si se duc. Dupa femei si autobuze sa nu fugi niciodata, pentru ca vin altelewinking bafta

| BizZi a răspuns:

Deci waww frate ce poveste frumoasa happy, upsi happy scuze in loc sa te ajut eu mi te imaginam cu ea, cum va sarutati si toata povestea, Vorbeste cu prietenul ei si spune-i de la orbaz care este treaba, vorbeste si cu ea spune-i ca sa fiti impreuna trebuie sa vorbiti cu el si sa-i explicati, sa-i spuneti ca voi 2 va placeti (si tu o placi big grin ) si ramai cu ea, asa o vei uita si pe fosta ta iubita si vei incepe o noua relatie frumoasa si plina de pasiune :X:X:X:X:X:X:X frumoss :X fa ca povestea asta sa se termine cat mia frumos si nu o mai face sa planga. Ceea ce ti se intampla este date de sus ca sa o intelegi pe fosta ta prietena, gandeste-te ca poate si ei ii placea de ceva timp de baiatu ala si pate ca acum a avut ocazia sa-i arate asa cum ti-a aratat si tie Aida. Astept cu nerabdare sa aflu ce s-a intamplat intre voi2. :X nu ma lasa sa astept mult te rog happybig grin Successsssssssssssss!

| Adriana_Elena_1993 a răspuns:

Bunahappy
deci tu ai zis ca ea te iubeste, si nu il iubeste pe actualul ei prieten
tu o iubesti si o saruti cum nu ai mai sarutat alta fata
parerea mea este ca ar trebui sa va dati o sansa, pentru ca va iubiti si s-ar putea forma o poveste foarte frumoasa de iubirewinkingbig grinhappy
succeskiss

| chEEEmicaL explică:

Salut! Sa va spun ce s-a intamplat si azi cu Aida.Deci,pe la 5, cam atat era ceasul, eu eram in casa pregatindu`ma sa ies afara ca s`o caut pe Aida sa vorbesc cu ea.Cand sa ies din casa, Aida era la usa, plangea si arata groaznic straight face avea parul ciufulit va dati seama si cu lacrimi pe obraz, m`am si speriat cand am vazut`o..Imediat am intrebat`o ce are de plange in halul ala, a incercat sa`mi spuna ceva dar nu prea am inteles, stiti cum e cand plangi si vrei sa spui ceva.Am iesit amandoi afara si am dus`o in parcul din apropiere, undeva unde sa nu ne vada prea multa lume si am avut noroc ca banca de acolo sa fie libera.M`am asezat pe banca si Aida langa mine:Calmeaza`te si spune-mi ce ai de plangi, ce s-a intamplat? Imi raspunde:"Handicapatu'(prietenul ei) ala si-a batut joc de mine!, eu:dar ce ti-a facut zi-mi! ea:"A aflat ca m`am sarutat cu tine, puteam sa pun pariu ca cineva o sa ne vada si o sa-i spuna.Chiar nu vroiam sa dau ochii cu el,dar uite ca am dat,cand m-a vazut m-a luat direct de par si m-a facut in toate felurile cum i-a venit la gura si cel mai rau, curva, de asta arat asa." eu:Cum sa te ia ma de par si sa te injure? tu gandesti ce spui? ce cretin ar injura o fata ca tine? tu esti prea frumoasa pentru a patii chestii de genul straight face.O.K, o sa vorbesc cu Darius(un prieten de`al meu, il stie si ea)si ii spun sa il aranjeze putin, sa-l faca sa`si ceara iertare pentru ce ti-a facut in genunchi angry.Bai voi stiti ce rau mi-a parut cand mi-a zis ca idiotu' ala i-a facut ce i-a facut? mama deci o sa-l calc pe cap. Dupa ce am mai linistit`o putin m-a intrebat:"De ce nu vrei sa fii cu mine? Tu ai vazut cum ma sarutai ieri? Pun pariu ca si tu ai un mic sentiment pentru mine.eu i-am zis:Mai intrebat tu azi daca vreau sa fiu cu tine, acum ca te`ai despartit de ratatul ala? i`a se uita la mine si zambeste ca si cum ar sti care ar fi raspunsul meu pentru urmatoarea ei intrebare si ma intreaba:"Vrei sa fii cu mine? zambind dupa intrebare.Eubig grine ce nu, ieri mi-am dat seama ca ma iubesti cu adevarat.Se bucura foarte tare cand aude raspunsul pozitiv, ma ia de mana, ma ridica in picioare si bineinteles..ghiciti voi ce a urmat,hai sa va spun sa nu va las in bezna laughing a inceput sa ma sarute.Ce frumos saruta tipa asta.,de`a lungul sarutului,care chiar a fost lung,eu am devenit putin cam(nu gasesc cuvantul potrivit)si i-am pus mana pe fund big grin,vazand ca nu se supara si nu zice nimic, am continuat s`o mangai prin toate partile corpului mai putin un loc, va dati voi seama care rolling on the floor), pana la urma ne-am pus pe banca, am avut noroc ca nu a trecut lume pe acolo ca altfel aveam spectatori, v-am si spus la inceput ca nu prea trec oameni prin zona aia a parcului.Eu ma pun pe banca si ea se intinde pe banca si capul si`l pune pe picioarele mele, spunandu`mi:"TE IUBESC", Eu:SI EU, and again, guess who? the kiss, devin si mai(acelasi cuvant pe care nu-l gasesc sa mi se potriveaca in momentele alea)ii bag mana sub bluza si o mangai pe burta incet..tot asa nu`mi spune nimic, ba din contra chiar ii place, mana mea ajungea din ce in ce mai sus, mdah ajungand la sani(bine ca avea sutien laughing )..chestiile astea o excita in ultimul hal,dar nu numai pe ea,ci si pe mine, mi-a si zis laughing :"Nu te opri, imi place la nebunie". Dragostea plutea in aer, si deodata ii suna telefonul, era mama ei.o chema acasa, avea nu stiu ce treaba cu ea.Cred ca daca mai statea vreo 5, 10 minute cu mine se ajungea undeva departe(va dati voi seama). Doamne ce mi-a placut :X.Inainte sa plece m-a intrebat:"Deci oficial suntem un cuplu da?"eubig grinA, mai facut sa ma indragostesc de tine nebuneste azi.Eram asa fericit :X, dar si ea era la fel de fericita, poate chiar mai fericita decat mine.Am condus`o pana acasa, ne-am pupat la despartire si am plecat amandoi cu zambete pe fata.Dar nu sunt sigur de ceva.Credeti c`am ajuns prea departe cu mainile melehee hee? Dar ei ii placea nebuneste..nu mi-a zis nimic, decat sa nu ma opresc din ceea ce fac straight face.Am povestit detaliat..pentru ca imi aduc aminte de momentele alea si un zambet imi cuprinde fata happy Cam asta e tot ce a trebuit sa va spun.Bye si astept raspunsuri la intrebarea de mai sus.

| DianneKrieger a răspuns (pentru chEEEmicaL):

Din nou, mi-a facut mare placere sa citesc (bine, mai putin prima parte)... si chiar ma bucur acum pentru voi doi. Si legat de gesturile tale. pai ce sa zic... va cunoasteti de mult timo si daca ei ii place nu e absolut nici o problema, mai ales ca ti-a spus sa continui laughing (daca ar fi considerat ca te duci prea departe si nu-i place, ar fi spus cu siguranta). Eu va urez fericire si o relatie fara probleme! ^u^
Numai bine! happy

| Carabush a răspuns:

Scuze ca iti zic dar " Esti tampit, copilule?" uneori e bine sa iti pese numai de tine, altu daca era in locul tau sigur nu s-ar fi gandit " o sa sufere iubitul tau". Fi fericit, fa-o si pe ea fericita. Ce mai astepti, invitatie speciala?

sper sa nu te superi pe mine, dar asta e parerea mea

Teowinking te-a pupacit :*

| Lazar_Andrei_1991 a răspuns:

Mai ești cu ea? Dacă da ați făcut sex? Povesteste și asta