| anonim_4396 a întrebat:

E mult de zis
Buna eu m-am cuplat cu o fata de o saptamana cand eram plecat din oras si cand am ajuns am iesit afara si am vorbit cu acea fata ca sa vina la mine acasa sa ma cheme dar eu nu am fost acasa ca am plecat cu o prietena de a ei si ea se dadea la mine ma lua in brate si din astea dar eu nu o luam in brate...Si ea m-a vazut cu ea si s-a suparat si am stat de vorba cu ea si a inteles si am fost impreuna. Dupa careva ore am sarutato si i-a placut dupa am mai stat cu ea in parc si ea a plecat cu o prietena si am stat jum de ora si am plecat la un prieten si am plecat cu ele in parc dar supriza cand am ajuns le-am vazut cu alt baiat care iubitei mele ii placea de el si la multe fete le place de ele si m-am simtit prost si prietenul meu mi-a zis sa mergem altundeva... dupa cateva ore ma intalnesc cu ea si era cu baiatul ala si baiatul era curios sa ma cunoasca si prietena ei mi-a facut semn sa o pup si eu am stat 10 secunde si m-am ridicat de pe banca si am mers sa o sarut ca inainte dar ea s-a intors si am pupato pe obraz si am vb pe mess si mi- zis ca ii e dor de mine ca de pr nu ca iubit ca se simtea bine cu mine asa nu ca acum(adica iubitul ei)si vreau sa ii cumpar un trandafir si sa ma duc in parc fata de toti sa ii zic ca o iubesc mult sa ii dau trandafiru si sa imi spuna ce vrea sa raman pentru ea un prieten sau iubit
Si eu sunt colegul ei sunt colegi de clasa

Răspuns Câştigător
| D3m0nYk a răspuns:

Frate happy asemanator am patit si eu sad si iti spun ca nu merita sa te mai chinui doar sa-i spui tot ce ai pe suflet si o sa inteleaga dar ideea este ca atunci cand va intelege va fi prea tarziu si tu vvei fi cu alta sau nu te vei mai uita la ea... Gen sper ca iti sunt de folos. in concluzie mai incearca cateva zile fa si faza cu trandafiru dar in asa fel sa nu cazi penibil si daca nu la sfarsit ii spui tot ce ai pe suflet happy salut

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Am sa fiu sincera cu tine.N-am inteles absolut nimic.N-ai auzit de semne de punctuatie? Punct, virgula, semnul intrebarii...N-am vazut in viata mea fraza atat de lunga!

| Jacquelinor a răspuns:

Frumoasă poveste, dar care e întrebarea?

| Ssx a răspuns:

Intrebarea e ce sa fac sa ma chinui sa ma impac cu ea sau sa caut altabig grin
eu tin la ea dar ea nu prea mult...

| neutrino a răspuns:

Doamne, cum e posibil? Multumim TPU-ului pentru ca a facut tot posibilul sa publice aceasta raritate.

| Hulpe_Larisa_1990 a răspuns:

Da care este intrebare?