| anadanielaaaaa181 a întrebat:

Salut, Am mare nevoie de ajutor, va rog din suflet.
Sunt fata, am 17 ani, prietenul meu aproape 18, in seara asta merg la el sa facem Revelionul impreuna. O sa fie si parintii lui acolo. Ar fi okay/indicat/frumos sa aduc o sticla de sampanie sau nu? Avand in vedere ca sunt si ai lui acolo, ma gandesc sa nu para ciudat sa o aduc, pentru. ca ei se ocupa de partea asta cu mancarea/bautura, nu el...
Ce ar trebui sa fac?
Dau funda, va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Eu zic ca merge si sampania, sau cel putin mi se pare OK.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E OK șampanie. Și mai bine ar merge o sticlă de vin roșu sec și un buchet de flori pentru „soacră".

| UzOm a răspuns:

Îi poți cumpăra o ciocolată la mă-sa și o bere de 2.5 L la tatăl lui.

| UzOm a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Șampanie sigur și-au cumpărat deja.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru UzOm):

Eu zic ca merge si sampania, sau cel putin mi se pare OK.

| CezarCurteanu1 a răspuns:

Ii dai un BJ si si te desparti de el. Funda te rog.