| sexiita a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor. Aseara am iesit cu prietenul meu era normal dar treaba e ca nu il cred si i-am spus ca nul cred cind imi spune ca ma iubeste sau chestii de genul asta.Si l-am respins cind a vrut sa ma sarute < Mam dat la o parte de el, Stateam La 3 metri unul de altul si ma uitam la el am vazut ca scriie un mesaj. Stiam ca e pentru mine si credeam ca-mi va scrie ::te iubesc:: Sau ceva de genul asta dAr el mi-a scris Ca ar trebui sa luam o pauza ma Sarutat si a plecat, Azi nu m-a sunat deloc dar eu simt ca mor de dor. Ce sa fac cum sa procedez? NU pot fara el >Si nu pot astepta. Si treaba este ca-m sters numarul lui de mob si nu stiu ce sa fac va rog sfaturi

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ai mai si sters numarul lui de telefon?! Ai gresit tu si tot tu i-ai sters numarul, rau ai facut.Pai cauta-l pe mess sau fa rost de nr.lui de la cineva care il are, sau pur si simplu cauta-l. Daca nu faci rost de numar, atunci du-te la el acasa sau la el pe str. poate dai de el si asa vb.Eu cred ca nu trebuia sa te porti asa cu el, dar totusi daca il cauti si iti ceri scuze poate ii va trece supararea.Nu astepta sa te caute el, pentru.ca el nu ti-a gresit cu nimic ca ti-a spus ca te iubeste si ca a vrut sa te sarute, din moment ce esti prietena lui, mi se pare absolut normal gestul lui.

| mygirl_the_best a răspuns:

Draga mea se pare ca ti-a dat timp sa intelegi ca el te iubeste si daca a vazut ca nu ai incredere inel ti-a dat timp sa intelegi asteapta sa vezi daca e adevarat ca te iubeste si nul suna macar 1 zi si apoi daca faci rost de nr lui suna-l si dati intalnire si intreaba-l ce parere are despre tine si ce are de gand sa va impacati sau sa nu mai aveti nimic in comun sa ramaneti prieteni daca alege asta inseamna ca nu te iubeste ca adevarat si ca sunt doar vorbe in vant acele cuvinte sa te faca sa ajungi in pat ca el. sper ca ti-am fost de ajutor.bafta daca e ceva si vrei sa vb ia id meu sexy_nico2003

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine ca tiai dat seama de ce ai avut dupa ce l-ai pierdut...mai asteapta un timp poate te cauta tot el daca nu incearca sa faci rost de nr lui de tel de la cineva sj propinei sa iesiti la un suc ca amici sj vezi ce se intampla.succeskiss

Răspuns utilizator avertizat