| Allex7 a întrebat:

Salut , am nevoie de cateva sfaturi : Deci sa incepem, de 3 zile vorbesc mai rar cu iubita mea pe mess o inteleg are probleme nu o prea lasa mama ei ca e cu scoala trebuie sa invete mai este si obosita si ziua doarme, dar inainte vorbeam ore in sir si mi-e dor de acele clipe sa petrec mult cu ea , ma gandesc la multe nu stiu ce sa fac , o stresez eu ? insist prea mult cu mesaje , beep-uri,mess,facebook ? ce as putea face sa fie totul ok? mi-e dor tare de ea sunt un tip mai sensibil si imi place sa fiu tot timpul cu ea .

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astepti sa te intalnesti cu ea cand merge la scoala si stabiliti zile in care trebuie sa va vedeti weekend macar.

| MisteriuosGirl a răspuns:

Eu te inteleg, dar s-ar putea ca ei sa nu ii placa sa stea mult pre mult timp cu ea! sau poate pur si simplu chiar nu poate! eu cred ca, cheia oricarei relatii este comunicarea! ar trebui sa o intrebi daca o deranjeaza prezenta ta! poate ca e ea foarte ocupata dar, pentru a nu-ti strica relatia trebuie sa comunici cu ea! SUCCES!