| Andree12345678 a întrebat:

Salut.am nevoie de raspuns urgent. Vara asta am fost la mare si intr-un club am cunoscut un baiat din alt oras, cam la 400 km distanta de locul in care locuiesc eu. Am stat cateva zile in statiunea in care era el, 2 zile la rand ne.am intalnit in club, am dansat, ne.am tinut de mana, m.a pupat pe obraz... Si zicea ca sunt draguta si ma placehappy. Zilele in care ne.am intalnit au fost vineri si sambata. Eu ii zisesem ca duminica plec in alta statiunelaughing sambata inainte de a ne vedea mi.a dat mesaje ca vrea sa pastram legatura de pe alt nr, sa l sun eu ca nu aew credit. Bineinteles mi a fost rusine sa l sun. M a tot sunat de pe alte numere dar nu am >raspuns:" oricum, in seara aia cand am iesit i.am dat mesaj. I am scris ca si mie mi ar placea sa vorbim. Apoi ne am intalnit si am dansat, m a pupat, m a tinut iar de mana. Dar de duminica nu a mai dat niciun semn... (Stia ca duminica plec). E deja vineri si nu m.a sunat, niciun mesaj, nimic straight face am nevoie de un sfat, ma gandeam sa.i scriu azi un mesaj gen "mai traiesti?" Pt ca nu mi l pot scoate din minte straight face sau ce credeti, a avut nevoie doar de o tipa cu care sa danseze si de aia nu mi mai scrie? laughing va rog sa-mi dati un sfat, daca sa i scriu sau nu puppy dog eyes statiunea in care sunt nu e departe de aia in care e el. happy totusi, poate mai sunt sanse sa ne vedem.sigh ca de la localitatile unde stam sunt 400 km, aici maxar sunt 20 sad
Sfat va rog puppy dog eyes daca e sa.i scriu, trebuie sa o fac azi. Peste 2 zile plec laughing))):***

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O iubire de o vară, nimic mai mult.
Pa, pa.

| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă v-aţi întâlnit în discotecă, locul unde aventurile sunt pe primul loc, nu relaţiile serioase este clar că te-a lăsat cu ochii în soare.
Lasă-l în pace şi vezi-ţi de distracţiile tale că există şi alţii ca el unde îi poţi întâlni la discotecă.

| LineGuide a răspuns:

A fost o iubire de moment, dar o prietenie puteti pastra. Desigur suna-l, cere-i adresa de facebook, pastrati legatura, dar totusi gandeste-te ca a fost pur si simpluc eva de moment.
Mult noroc!

| varcolaccc a răspuns:

Relațiile de la distanță nu prea merg. Acum cred ca si mie mi-ar fi rusine sa sun o fata care am intalnit-o asa de curând la mare. Acum nu cred ca e serios baiatu si eu iti zic sa nu incepi sa te îndrăgostesti de el. Mai așteaptă si vezi ce se intampla. Iti asta fiindca nu vreau sa spui ca suferi dupa el.

| Andree12345678 explică (pentru varcolaccc):

Multumesc de sfat. Deci nu ar trebui sa-i scriu nimic? big grin

| varcolaccc a răspuns (pentru Andree12345678):

Nu nu ar trebui daca te-ar plăcea cu adevarat te-ar suna el fiindca iar trece rusine daca ar fi sa fie asta sa stii. Oricum mi se pare ca doar de folosește pe timpul sederi la mare. Adica doar o aventura ca sa zic asa. Acum tu faci cum crezi de cuviinta.

| WildDream a răspuns:

Ai fost doar o alta domnisoara cu care a dansat in vacanta. Doar nu credeai ca vrea ceva serios nu?

| Andree12345678 explică (pentru WildDream):

Pai credeam, macar sa mai vorbim. big grin adica, daca vroia doar un dans nu-mi cerea numarul de telefon. M-a sunat de multe ori dar nu am raspuns, desi dupa ne.am intalnit. Mereu avea impresia ca ma deranjeaza, desi ii spuneam ca nu-i asa thinking

| Someone1 a răspuns:

Eu zic ca totul e simplu. Du-te si te intalneste cu el, sau el sa vina la tine. Si eventual te simti tu bine de perioada asta cat mai ai timp, decat sa iti para rau dupa ca nu i-ai dat mesaj sau ca nu v-ati mai vazut. Iar dupa ce pleci. asta e, s-a terminat dar macar ai "profitat" la maxim. Good luck! happy