| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de sfaturile voastre asa ca va voi relata o intamplare de a mea..Eram pe coridorul scolii si am observat din greseala un baiat privindu-ma insistent.La inceput nu i-am dat importanta, dar apoi am realizat ca el continua sa se uite la mine.Ma privea chiar in ochi fara nicio jena.M-am dus in sala de curs si am lasat usa deschisa,baiatul a venit in dreptul usii,mai departe, ce-i drept, si a continuat sa se uite chiar in ochii mei.In urmatoarea zi l-am vazut si l-am privit si eu si am observat ca iar incepe sa ma priveasca instistent,asa ca asta am facut si eu.M-am uitat la el in ochi si el la mine pentru o perioada destul de lunga,noi fiind la o distanta destul de mare.El era insotit de un prieten si de fiecare data cand prietenul său mă zărea ca il privesc pe acel baiat incepea sa zambeasca, aveau un schimb scurt de replici sau ii dadea un cot si baiatul se apleca pentru a ma vedea.Cand pauza se termina eu mergeam in clasa iar el mă urmarea cu privirea pana inchideam usa.In saptamana urmatoare iar m-am intalnit cu respectivul si pot spune ca la fel mă privea.Recunosc ca nu-l stiu pe acest baiat decat din vedere,nu stiu cine este si cu ce se ocupa,nu l-am mai vazut dându-mi importanta pana acum si chestia cu privitul a avut loc in trei zile diferite si consecutive pentru ca,dupa cum stiti, a venit vacanta si nu ne-am mai vazut.Ce credeti ca gandea acel baiat si care este motivul pentru care ma privea in felul acela?

9 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Pai asteapta sa vina sa vobiti

| RAY a răspuns:

Credd ca te place clar, rar noi privim o fata in ochii

| Lulalalu a răspuns (pentru RAY):

Nici macar nu ma cunoaste si nu-l cunosc, m-a obseravt in ultimele zile de scoala? Nu stiu...e ciudat

| neutrino a răspuns:

Poate ca s-a jucat cu tine sa vada cum reactionezi. Nu ai fi prima fata care-si face planuri in functie de privirile insistente si dibace ale unui baiat.

| Lulalalu a răspuns (pentru neutrino):

Si eu m-am gandit la asta si de asta l-am mai analizat..si de fiecare data cand il intalneam si ma intalnea asa facea....asta ma face sa mi pun un semn de intrebare

| AnNéVidoff a răspuns:

Tin sa spun ca An55iK,ceva necurat,sau pur si simplu te place! happy
Nu pot sa spun daca sentimental,conceptul de dragoste la prima vedere este reciproc,rar si tampit,bazandu-se pe aparente,rareori fiind ulterior pe esenta! happy
Fii atenta la el totusi, ce varsta ai? :?
Cam ciudat totusi, eu cred ca se uita la corpul tau totusi! laughing)
Nu te du tu la el, lasa-l sa vezi ce urmeaza! happy
Totusi vezi cat o mai tine cu holbatul, multi nebun pe pamant sunt! laughing)

| Vidacu69 a răspuns (pentru AnNéVidoff):

Da...poate e vreun obsedat sexual sau cine dracu stie ce chestii sinistre are in cap laughing. Deci acum taiem partea cu gluma, vorba ta, o faci o data nu de 50000 de mii de ori. Deci ori o place ori e ceva necurat la mijloc smug.

| Vidacu69 a răspuns:

Ori te place ori glumea cu tine ori are ceva necurat in cap... Dar mizez pe prima si a doua.

| Lulalalu a răspuns (pentru Vidacu69):

Si eu am crezut ca glumea, dar si eu cand vreau sa glumesc cu un baiat sau ceva, glumesc o data si nu i mai dau importanta, ceva superficial