| Dramaa a întrebat:

Am nevoie de un raspuns si dau fundita daca raspunsul e convingator si argumentat. Feteleor care ati practicat, E mai dureros cand o faci prima data anal decat cand o faci prima data vaginal?

Răspuns Câştigător
| Fetita a răspuns:

E dureros in amandoua modurile dar la vaginal te doare la inceput si dupa nu mai simti durere ci doar placere.La mine asa a fost. Dar anal am incercat doar de 2 sau 3 ori si am crezut ca mor de durere. Acuma vezi u ce faci... Dar eu iti zic ca analul doare rau tare desi acolo nu curge sange la fel ca la vaginal. Eu am mai vorbit cu o fata, o prietena care facuse inaintea mea si a zis ca nu a durut deloc, a curs doar sange.

5 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Logic ca doare mult mai tare analwinking.

| Dramaa explică:

Specific ca sunt baiat. Si ca nu am mari atractie pentru a face sex anal cu prietena. Dar pentru a stii si sfatuii un prieten sau ceva am vrut sa aflu.

| danielagoldica a răspuns:

Esti proasta rau de tot daca pui asa o intrebare!

| walk a răspuns:

Dureros este vaginal datorita himenului care in timpul contactului sexual se rupe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca durerea pe care o simti este invers proportionala cu lubrefierea anala, asa ca cu cat mai mult lubrefiant cu atat mai putina durere