| Gabriss a întrebat:

E dureros sa faci sex anal?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Din auzitele mele, de pe la unele prietene, cica, e foarte dureros, mai ales daca nu folosesti un lubrifiant bun!
Plus ca e si periculos, mai ales daca este practicat in exces si daca nu faci o clisma inainte!
Si pe deasupra, poti sa iei foarte multi microbi de acolo, pe care ii transmiti in vagin si o sa mai faci si ceva infectii!
Eu sincer, nu stiu cum e, dar sfatul meu dupa cate am auzit, este sa nu incerci big grin
Sau daca incerci, sa faci o lisma inainte si sa folosesti un lubrifiant bun!
Bafta!

5 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Incearca si vei vedea/simti

| Cristian969 a răspuns:

Http://www.util21.ro/despre-femei/sex-contacte-sexuale-sexul-anal.htm de aici vei culege informatia de care ai nevoie.;)

| Andra4862 a răspuns:

Nu, dar e foarte plăcut... La început, dacă ești virgină un pic

| helpforyou a răspuns (pentru Andra4862):

Deci ti-a placut mult. Sper nu ai fost virgina.