| anonim_4396 a întrebat:

M.am regasit si eu intr-o intrebare pe site la care am nevoie de raspuns. Iubitul meu mereu imi cere sa-i fac sex oral.Si e foarte insistent.Am observat ca mai bine prefera sa il termin cu sex oral (fara finalizare orala deoarece sunt scarboasa de fel si nu inghit!) decat vaginal.
Asta inseamna ca nu-l satisfac? Asta imi da de inteles.
Si totodata in ultima vreme ne-am certat ca de ce nu inghit si desi i-am explicat ca nu pot ca o sa vomit, nu pricepe.Crede ca e asa cum vede el la porno,ca alora le place sa inghita scarbosenia aia.
Mie imi place sa o fac cu el si ma satisface insa simt ca eu nu-l satisfac pe el.Aa da, si de multe ori imi cere anal ptc e mai stramt( nu fac ptc e incredibil de dureros si nu simt nicio placere,ba chiar penultima data am si plans de durere,la modul cel mai serios). Acesta eu un lucru in plus care imi da de inteles ca nu il satisfac, vrea anal, ptc e mai stramt.
Totodata imi cere pozitia 69, la fel e un alt mod sa-i fac oral, si eu fiind mai rusinoasa in pat, refuz de cele mai multe ori.
Ps:el este primul meu, suntem de 2ani impreuna, iubire exista in plin, nu-i problema.Insa mi.e frica sa nu ma insele pe viitor...happy

Ce ar trebui sa fac? Am discutat despre treburile astea si imi zice ca eu nu fac altceva ( anal, 69, inghitit). Astea sunt treburile care le urasc cel mai mult in pat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O optiune ar fi sa devi maicutathinking

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ala te considera obiect sexual, vrea sa te faca actrita porno, ce vede aia te pune sa faci si tu si faci zici ca esti marioneta lui

| mihai69 a răspuns:

Sexul oral este cel mai plăcut din punctul de vedere al unui tip. Posibil și pentru majoritatea femeilor.
Așadar, dacă i-l oferi înseamnă că îl satisfaci. Chiar dacă nu înghiți (de altfel, nu e musai să înghiți, poți și să scuipi după ce ejaculează, dacă asta ai putea suporta).
Pentru sex anal, e nevoie de multă răbdare, lubrifiant și exersare - nu merge ca la oral țac-pac, gata! Deși îl dorește, e clar că nu are habar cum se face, și de aia te doare.
Cât despre 69... ghici ce! e cea mai faină poziție de sex! nu mai fi așa rușinoasă, deja ești femeie! dacă el vrea, înseamnă că nu trebuie să îți fie rușine - nu ai pentru ce!

| Hammurabi a răspuns:

Voi doi nu prea aveți nimic în comun în materie de sex.
Nici pe el nu-l înțeleg de ce insistă. E extrem de nașpa să faci așa ceva forțându-ți partenerul. Nu mai are nici un farmec.
Și tu și el trebuie să înțelegeți că n-aveți nici o șansă împreună și să vă vedeți fiecare de viața lui.

| sofisis a răspuns:

Adica tu in pat practic urasti tot ce e normal intr-un cuplu...
Sa fii sigura ca ori te va insela, ori te va lasa.
Ideea e urmatoarea, nu esti obligata sa faci chestii care nu iti fac placere, dar nu il poti obliga nici pe el sa traiasca fara ele daca pentru el sunt importante.
Din pacate la voi e ceea ce se numeste "nepotrivire de caracter". Nu aveti treaba in pat unul cu altul. Din pacate asta inseamna ca relatia voastra este una pasagera.

| alina2k18 a răspuns:

Ohh, dar vai, nu trimiti poze nud dar faci anal laughing)
Ti-a zis-o pe aia cu e mai stramt...pai in pixda e asa larg? laughing)
Pai anal nu, 69 nu, inghitit nu, oral abia abia laughing faceti sex ca in 1920 voi cu lumina stinsa laughing

| 2EXA a răspuns (pentru alina2k18):

Ii fac sex oral destul de des. Da nu te supara dar nu s sclava sexuala sa-i fac zilnic cum vrea el happy. 2 ori pe saptamana ajunge

| mentholinks a răspuns:

Ai un iubit pervers si daca vrei sa-l multumesti si sa-l tii langa tine trebuie sa-i satisfaci toate acele lucruri. Altfel, mai devreme sau mai tarziu se va ajunge la despartire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste! Da-i papucii si fugi pe munte. 2 intrebari una dupa alta. Una mai trista ca alta. Cauta si tu un iubit religios care face sex doar in pozitia misionarului si gata. Si atunci cu lumina stinsa, doamne ferestte sa vezi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai sã-ti spun eu ce sã faci ia o manusã medicalã, Pune pe o mânã si bagã 2 degete in fundul lui. Ori fuge pe usã afarã, ori il satisfaci de nu se mai saturã.

| DonGiani a răspuns:

Oral de 2 ori pe săptămână? Fi serioasă, nu este nicidecum destul.

| Cannibal a răspuns:

Cu siguranța i-ai acceptat prea multe in relație și i-ai iertat fiecare greșeală.
Iar acum, el acum încearcă sa profite.

| Bogdann1107 a răspuns:

Schimba partenerul.
Suna drastic dar nu va potriviti.
Cat despre oral, anal, fa ce iti place si cum iti place, mie unul mi se pare scarbos sa te termini in gura pesoanei de langa tine, legat de anal ( e mai strampt acolo, tehnica veche sa te faca sa accepti). daca vrei bine daca nu nu.
Apoi iti iei limba in gura cu ea...
Simpla mea parere este sa iti cauti pe cineva care e mai apropiat de dorintele tale sexuale si el la fel.
Bafta!

| theillusoryman a răspuns:

Deci tu ne spui nouă ca el vrea anal pentru ca este mai strâmt, nu? De aici rezultă că păsărică ta este cât o gaură de covrig.Dar cel mai amuzant este faptul că ai spus ca el este primul, ai inceput numărătoarea de la -100 si ai ajuns la 1 sau ai numărat descrescător de la 100 la 1, ca altfel nu îmi explic?

| 2EXA a răspuns (pentru theillusoryman):

Vorbesc pe cat se poate de serios cand iti spun ca el este primul.

| theillusoryman a răspuns (pentru 2EXA):

Ok,el este primul dar tu ai o gaură de covrig, nu ti se pare o contradicție?

| anonim_4396 explică (pentru 2EXA):

Incatã sã ii faci un deep throat, asta se poate sa ii ajungã, dar trebuie sa exersezi mult inainte.