| AdiGap a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor!

Ieri eram un pic ametit de la bautura si in timp ce veneam acasa(poveste pe scurt) a venit o fata si s-a bagat cu mine in seama.Am vorbit un pic si mi-a cerut numarul si sa ne intalnim, iar eu cum eram un pic ametit(nu stiu ce era in capul meu) am spus "DA"...
Fata nu este chiar "genul" meu...

Chestia este ca urmeaza sa ne intalnim azi la 5 si sunt un pic cam stresat, cum as putea sa'i spun ca nu o plac? Chiar nu stiu...

Eu nu le prea am cu relatiile si "dating'-ul in general asa ca am nevoie de ajutorul vostru.

Multumesc

7 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Spune-i ca nu vrei sa o ranesti dar atunci cand v-ati intalnit erai ametit si nu erai atat de constioent pe cat credea ea ca esti. ramaneti prieteni si atata tot....succes

Răspuns utilizator avertizat
| wolder a răspuns:

Daca n-o placi spune-i in fata pentru ca daca veti continua va fi din ce in ce mai greu sa spui asta.
Incearca sa o spui bland sa no lovesti prea tare.

Răspuns utilizator avertizat
| TheRunner a răspuns:

Daca ii stii numele zii ex : Roxana nu prea esti genul meu si as vrea sa ne despartim daca vrei putem ramane doar prieteni.

Bafta la intalnire!

| AdiGap explică:

Multumesc pentru raspunsuri... Eventul, i-am spus ca nu o plac in felul acela si pana la urma am ajuns sa ne plimbam si am fost si la o ciocolata calda...tongue

Ma bucur ca a inteles!