| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,am nevoie de ajutorul vostru! Am in clasa un baiat,pentru care nu am cuvinte(este atit de dragut), pina acum se intilnea cu o fata, dar s-au despartit.Ieri la o lectie a stat cu mine in banca,am vorbit,am discutat,ne-am zimbit unul altuaia, mai pe scurt a fost super! la a doua lectie si-a cerut voie ca sa stea tot timpul cu mine in banca. Fetelor, pot sa ma gindesc ca o sa ne intalnim(la niste relatii de dragoste)?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Eşti pe drumul cel bun happy.

Dă-i motive să te cucerească.

8 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Arata-i ca si tu il placi dar ai grija sa nu fi doar o posibila ocazie de a o face pe fosta geloasa.Iti vei da seama in timp daca te place cu adevarat.

| MegaGirl80 a răspuns (pentru irina20):

Iti multumesc

| irina20 a răspuns (pentru MegaGirl80):

Cu multa placere! happy

| mona a răspuns:

Hai sa nu exageram, baiatul e clar ca te place dar nu forta lucrurile

| Maskeried a răspuns:

Nu sunt fata, insa iti pot da un raspuns.

Relatii de dragoste = sex, nu folosii termenul asta. Esti prea mica pentru asa ceva, ori poza de la avatar e gresita.

Puteti avea o relatie, de ce nu?!

| MegaGirl80 a răspuns (pentru Maskeried):

Poza nu e a mea!

| mugurel69iubeste a răspuns:

UAU! NOROCOASO! POTI SA TE GANDESTI DEJA LA O CASNICIE DE LUNGA DURATA! eu sunt cu sotul meu din clasa a 2-a cand am avut si primul contact sexual in parcul de distractii. mi-a luat o vata de zxahar si am stiut ca el este alesul! profita de ocazie! te pup si casa de piatra!