| Pandarzv a întrebat:

Salut
Am o colega din cls care se uita la mine din cand in cand si alta care atunci cand ma vede ca ma plimb sare pe mine...
Ele imi spun Justin sau Bieber pentru ca seman mult cu el...
Ce ati putea sa imi spuneti despre aceste intamplari... fetele cele 2 ma plac sau ce?

Răspuns Câştigător
| BlackAngel23 a răspuns:

Mama...pai daca semeni cu J.B si eu mas uita non stop la tine:X

8 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

.un sfat prietenesc

:-o
urgeeeenttt
tundeteeee
schimbaaa frezaa
orice numai sa nu semene cu afonul ala

| Phutui a răspuns:

Semeni cu Bj ala?laughingsinucide-telaughing

| Thunderstruck a răspuns:

Eu as zice sa te tunzi raised eyebrows.sau sa.ti lasi parul sa creasca mai mult ca sa nu semeni cu giastin bibar ca daca o sa treci de clasa a 4. a o sa rada toata scoala de tine. ( am si eu un caz in scoala) rolling on the floor

| Haose a răspuns:

Da, te plac. Majoritatea fetelor de 7-12 ani sunt disperate dupa afonul ala.

| Layla33 a răspuns:

Esti cumva din scoala 10? Pentru ca mi a spus cineva ca are un coleg in scoala care seamana cu Justin B. big grin

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Daca vrei sa nu se mai uite la tine tunde-te sua lasa-ti parul mai lung sau aranjeazati-l altfel. Toate pustoaicele sunt topite dupa Justin Biebar deci...

| oanamik_2341 a răspuns:

Pai probabil ele il plac pe justin bieber si prin tine il vad pe el sau poate chiar te plac.

| Dayaniss a răspuns:

love struck J.B. love struck sigur fetele te plac tongue