| anonim_4396 a întrebat:

De ce toate fetele il iubesc pe Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

Gresit spus toate! Eu sunt fata, si nu am o varsta mare, am 14ani, si il urasc! Nu ma atrage din nici un punct de vedere, nici fizic dar nici din punct de vedere a muzicii pe care o interpreteaza.Sincer nu ii cunosc decat piesa aceea "Baby"in rest nu stiu nici unastraight face,ce pnm, asta e cantaret? Cum arata asa fabulos?straight face Nu, pentru mine este nul.Este doar parerea mea!
Nu spun asta in numele tuturor!
O seara placuta sa ai!:*

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Care toate fetele? Eu nu îl ascult!
Pa, pa.

| Awndre a răspuns:

De proaste.

| ZEU93 a răspuns:

Nu toate, doar cele cu interes pentru alte fete big grin

| MissL a răspuns:

Intrebarea era de ce toate COPILELE il iubesc, si respunsul e pentru ca e mai apropiat de varsta lor, de aia.

| MissL a răspuns:

Intrebarea era de ce toate COPILELE il iubesc, si raspunsul e pentru ca e mai apropiat de varsta lor, de aia.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Eu sunt fata si nu il iubesc laughing

| BomBonika_9617 a răspuns:

Pentru ca e gay laughing funda big grin:X?

| Georgie a răspuns:

Pai,nu chiar toate, multe fete il urasc.Pai de ce il iubesc acele fete? Posibil ca ele n-au vazut pe YouTube.com niste stiri care au fost da-te la TV in America,care aratau ca el este fals. Poate lor le place cum canta, cum arata.Dar sincer, pe mine nu ma ipresionaza asta.El a mintit in legatura cu forma lui fizica.Imi fine,acele fete cu siguranta n-au vazut videoclipul, sau poate ca l-au vazut, dar n-au crezut nimic. Sper ca te-am ajutat! ByeBye!

| AdamBlack a răspuns:

Haha ...ca sunt proaste.oh go on...nu il tine cariera prea mult.
imi place ca toate raspunsurile cu "ii iubesc vocea" etc etc...primesc numai raspuns stupid laughing)

| n0name a răspuns:

Eu una ii iubesc vocealove struck [si parulbatting eyelashes]

| lary_8888 a răspuns:

Pentru ca el are o voce superbe si arata bine.
funda? big grin

| Mada_7823 a răspuns:

Doamnee dumnezeule. Unele chiar au o obsesie pentru el. Aiurea!

| idontknow_3398 a răspuns:

Nu chiar toate.eu de exemplu il cred un faggot happy

| motanita14 a răspuns:

Pentru ca e frumos, talentat canta super frumos s-a lansat pe youtube e...un baiat :* de nota 10 daca ar fi in clasa cu mine cu siguranta ca as fi cu el, dar Trezirea nu e happy