| RebelWolf a întrebat:

Am o curiozitate. Prietenul meu se plange ca prietena lui il plezneste cand o ia pe ulei sau cand nu e rational. Desi nu o face in public, el se enerveaza la treaba asta. Daca ii zic eu "ba, vezi ca esti prost", nu se supara laughing Pe ea se supara doar daca ii zice ceva. Eu i-am explicat ca si mie, fosta prietena, mai imi datea cate o palma cand parea ca dau eroare si ma aducea cu picioarele pe pamant. I-am zic ca eu nu m-am suparat pe ea ba chiar cateodata ii mai sarutam si mana ca mi-a facut un bine. Voi ce credeti? Povestiti-mi despre intamplarile voastre!

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu nu sunt pro violenta fizica sincer si nici nu dau palmi, dar sa fim seriosi una peste spate sau mana intr-un moment de gluma sau exagerate avand in vedere ca e de la o fata nu e o tragedie.

| RebelWolf explică (pentru Freya1):

Exact! Stiu pe cineva care are fetish cu asa cevalaughing

6 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Inafara de la fund nu ne palmuim daca ai ridicat mana, e nasol ca am reflexe bune laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Peste fund? Ar trebui sa-i spunã direct daca ridicã mâna hai sa te *** in gurã, in timp ce te strâng de gât, scuip intre ochi si 2 peste meclã, daca nu ne despartim

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles nu iti place sa fii palmuit peste fund laughing ma refeream in gluma oricum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Libsa de autoritate si respect, asta se datoreazã incã de la inceput, prietenul tau i-a Permis multe chestii pânã a ajuns sa-l pãlmuiascã.
Legat de tine, nici nu ma mir ca e fosta prietenã.

| Laila12Izabela a răspuns:

Nu sunt pentru violență, dar in cazul fetelor se mai întâmplă, o palma pe spate in gluma, nu in mod exagerat, de parcă ar fi o mare tragedie.