| Daesung a întrebat:

M-am gandit sa fac un fel de concurs.Trebuie sa imi povestiti o intamplare haioasa de a voastra haioasa dintr-on excursie sau dintr-o vacanta/calatorie cu familia/cu prietenii/prietenul/prietena. Cea mai haioasa intamplare va primi funda si un vot.Astept intamplarile voastre.

Răspuns Câştigător
| Deea_3807 a răspuns:

Poi a fost o data noaptea la pensiune noi dormeam 5 fete intr-o camera si de o data s-a auzit un zgomot...a cazut diriginta pe scari
rolling on the floor

4 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Eram la concertul Iron maiden la Cluj,iar langa mine era un gras cu o jacheta de piele cu tinte,care era cam baut,si fredona si facea airguitar cu ochii inchisi,in cel mai amuzant mod pe care il vazusem laughing apoi,eram cu niste fete, si strigam "Up the Irons!" si niste tipi au strigat dupa noi laughing then, stateam pe jos si a venit unu' care era sa cada pe mine de beat ce era laughing se clatina rau laughing

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Probabil cand intr-o excursie in Italia mi sau rupt pantofi si a trebuit sa merg desculta prin gara (Era o excursie cu scoala )
Sau cand tot in aceeasi excursie am mers la un restaorant si am varsat supa pe un coleg de al meu ( nu toata supa ) laughing
Si din nou in aceeasi excursi m-am pierdut in gara de metrou laughing
Si cand sa ajung acasa mi-am loat un baton de la magazin si in autocar cum era cald nu am observat si mi sa topit pe picior laughing.
Tot in excursia aia am mers la mare in Italia si m-am pus in fund pe plaja, si a venit un val si ma intors pe burta laughing
Cam ata big grin
P.S : Nu iti poti da seama cat de mult au ras astia din autobuz.

| KemySweetKid2o11 a răspuns:

Poi eram intr-o excursie la munte Si ne-a pus sa ne urcam pe munte eu alunecam pana la urma am ajuns la stratul stancos apoi naiba ne-a pus sa coboram inloc sa luam chestia aia telecabina parca orkum eu am coborat 100m alunecand in fund mi sau rupt si blugi.crying

| Daesung explică:

Locul1:funda; locul2:vot(amuzant); locul3vot(inteligent).Astept "raspunsurile"voastre.