| EuStiuCaOSaAjungCineva a întrebat:

Salut am o dereglare hormonla din pacate acum nu sunt in romania ci in alta tara aici sunt doar intr-o vacanta de 3 luni si bineinteles ca nu ma pot duce la doctor sa-i spun ca am o dereglare hormonala pentru ca nu stiu limba dar as putea merge la o farmacie deci daca uni dintre voi stiti niste ceaiuri sau niste leacuri batranesti va rog sa imi spuneti

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si in ce limba le vei cere farmacistei?
Sau stii o farmacie cu angajati romani?
Pe urma,nu te poti diagnostica singura, decat cand vei avea o diploma de medic si, poate nici atunci.
Apeleaza la un medic.Nu poti stii ce ai.

| helen_4137 a răspuns:

Nu cred ca este cazul sa ye panichezi si nici nu va fi nevoie sa iei anumite ceaiuri si eu am patit'o vara trecuta cand am fost in Italia tot 3 luni am avut o dereglare hormonala dar dupa o luna a inceput sa mi se regleze iar cand am ajuns din nou in Romania aceeasi poveste dereglare si reglare la loclaughing