| eksd3 a întrebat:

Am o dilema in ceea ce priveste marimea penisului meu. Am 16 ani si marimea penisului meu este de 12-13 cm. Credeti ca e ok? Tin sa precizez ca ma masturbez ~ o data la 3 zile. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Salut,uită-te la unele răspunsuri din profilul meu și găsești acolo răspunsuri, sunteți obsedați cu mărimea și sunt sătul să dau aceleași răspunsuri.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esteun penis micut la 12 cm, dar cum si tu esti micut si esti inca in crestere, sa speram ca va creste si cuculetul tau, odata cu tine.
Masturbarea nu-ti afecteaza cresterea cuculetului!

| mentholinks a răspuns:

E ok.

| Necunoscut112 a răspuns:

E cam mic şi nu sunt mai şanse să mai crească vreun pic. Dacă mai e şi subtire, nu e bun de nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam mare. Mai taie din el