| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare si as dori daca se poate niste raspunsuri care m-ar putea ajuta si nu critici. Vreau sa spun ca de 3 ani de zile ma masturbez zilnic si m-am gandit de acum o saptamana sa inerc sa nu ma mai masturbez si a mers, ultima saptamana nu am incercat deloc. As dori sa stiu daca exista vreun risc daca imi continuam obiceiul? Si 2 vreau sa va mai intreb daca are vreo legatura aceasta masturbare excesiva cu marimea penisului(8 cm in stare fleasca si 12 in erectie) si mai tin sa mentionez ca am 14 ani. Va astept cu raspunsurile si multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Bro, daca te intereseaza asa ceva... just get a life

| NeneaGogu a răspuns:

Ma dilau! tu de la 10 ani ai inceput sa-ti maltratezi ciucurelu?laughing este adevarat ca daca incepi sa te masturbezi de la o varsta frageda ai probleme cu marimea peninsului dar trebuie sa bagati la cap ca nu marimea conteaza, la mine este de 24 de cm in erectie si ma ocolesc fete multe asa ca nu cantitatea conteaza ci calitateawinking