| Sined0125 a întrebat:

Am o dilema, la 15 ani cam cât de mare trebuie sa am penisul?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ma vad nevoit sa tot repet. lungimea penisului este egala cu dublul varstei asadar penisul tau trebuie sa aiba 30 cm

| corbulalbrosu a răspuns:

Paradoxal, in astfel de cazuri-situatii, la aceasta varsta lungimea penisului este aproximativ echivalenta cu... varsta. big grin

| Sofer a răspuns:

Între 12 și 15 cm. O sa mai crească.

| JicaContra a răspuns:

Ca la cal, 80cm, dupa care adaugi si restul pana la 200m

| Anonima163333 a răspuns:

Depinde cat de dezvolat esti. Daca ai inceput sa te dezvolti timpuriu, de la 11 ani, ca baiat, cresterea cucului se opreste in jurul varstei de 16 ani.In schimb, celor care incep sa se dezvolte de la 14 ani, le va creste pana pe la 20 de ani.
Marimea medie este intre 12 si 15 cm.

Detalii:

https://www.medlife.ro/......sului.html

| Sined0125 explică (pentru Anonima163333):

Mulțumesc, mie mi-a venit libertatea mai târziu avea pe la 14 ani jumate, crezi ca 12 centimetri a puțin, ținând cont ca am 1.66 înălțime

| Sined0125 explică (pentru Sined0125):

Pubertatea

| Anonima163333 a răspuns (pentru Sined0125):

Nu,nu e putin, vei mai creste.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Lungimea penisului este egală cu triplul vârstei deci trebuie să ai penisu de 45 de cm

| idk936 a răspuns:

30 cm