| CrazzyWTF a întrebat:

Salut, am o întrebare... am 18 ani şi sincer mărimea penisului meu este de 15-16 cm în erecţie, eu cred că e destul, însă mie mi se pare mic în grosime+ că nu am avut niciodată vreo relaţie sexuala... de aceea îmi e şi frică că poate e prea mic. Deci, se poate mări cumva penisul în grosime?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca faci treaba buna cu el, dimensiunea conteaza prea putin.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate pana in prezent nici cercetarea, nici stiinta medicala in acest domeniu nu au reusit, deocamdata, sa creeze vreun procedeu sau o interventie de modificare, marire a dimensiuni penisului nici in lungime, nici ca grosime. Vei fi nevoit sa te si sa le multumesti cu dotarea existenta. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca in lungime este atat cat zici tu, inseamna ca si in grosime este destul ca sa te ajute sa satisfaci o fata.

| 4psiho a răspuns:

Înainte de a spune că este mic în grosime poate ar trebui să vezi care este media. Dacă ești în medie nu trebuie să-ți faci griji. Nu trebuie să-ți faci griji nici dacă ești sub sau peste, vaginul este un mușchi elastic.
Tot ceea ce contează cu adevărat este timpul cât reușești să menții erecția.

| gogumixy a răspuns:

Nu prea. Exista tratamente dar sunt rare. Însă partea buna e ca sunt fete care se mulțumesc și care își doresc o relație stabila.