| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am o intrebare, am pe penis niste cosuri mici de culoarea pielii dar foarte multe apropiate. Ce sunt? Ma afecteaza cu ceva?

4 răspunsuri:
| Fantaspirit a răspuns:

Sunt papule perlate peniene (PPP). Acestea bubite pline cu grasime (sebum) cu aspect de cosuri fiind de regula situate de jur imprejurul coroanei glandului (capului) sunt inofensive, fiindca nu provoaca probleme de natura medicala, ci deranjează doar estetic, este ceva normal la multi le apără, se pot scoate cu laserul dar pot rămâne urme, eu zic nici să nu îți bați capul că e ceva normal.

| Anonimus24061 a răspuns (pentru Fantaspirit):

Multumesc!

| Fantaspirit a răspuns (pentru Anonimus24061):

Sa fii iubit man

| amcartofidanamulei a răspuns (pentru Fantaspirit):

Sati maora mat