| DumyΔ a întrebat:

Salut ...am o intrebare ..am visat noaptea asta un baiat pe care il iubesc..si nu numai aseara mai de multe ori... oare ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Pentru ca il iubesti si te gandesti mult la el il visezi.Asa se intampla la mai multe persoane. funda?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la el mai mult decat ar trebui happy.

| mona a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult la el

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
De obicei visurile reprezinta o extensie a constientului nostru si inseamna in principal ceea ce ai visat ca iti este gandul doar la el. In cazul acesta nu prea are semnificatie visul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la dragoste si sex intrebi? mergi la vise si nani.acolo se explica.

| Different69 a răspuns:

Devine un cosmar big grin

| christianlaroka a răspuns:

Te gandesti prea mult la el si ai ajuns sa il visezi. Acest vis nu reprezinta nimic major.

| xEndlessLove a răspuns:

Te gandesti prea mult la el. Si eu am visat pe cineva special, cateva nopti la rand. Nu este nimic special la a visa pe cineva.

| fatarea191 a răspuns:

Buna! Inseamna cal iubesti foarte mult.Iti sta mintea tot timpul la el.Trebuie sa iti iei inima in dinti sa-i spui cal iubesti pentru ca nu til vei putea scoate din minte. Sper ca team ajutat.Succes!

| Chachi913 a răspuns:

Poate te-ai gandit mult la el? puppy dog eyes