| anonim_4396 a întrebat:

Deci:am visat aseara asa:Un baiat(baiatul pe care il cam iubesc, dar nu mai vreau sa vb cu el)cu o bratara la mana, verde(e culoarea lui preferata)pe care am vrut sa i-o iau si nu a vrut sa mi-o dea(in vis, in realitate mi-ar fi dat-o)...il tineam de mana si m-am uitat pe bratara, pe ea scria:3.10.2013. Ce poate insemna aceasta data, dupa parerea voastra? toata noaptea am avut in gand data asta 3.10.2013. cred ca inseamna ceva... dati-va cu parerea. dc oare nu a vrut sa-mi dea bratara cu acea data? e ceva de rau?:-\

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca visezi ca porti o bratara pe brat inseamna ca vei primi un cadou si vei avea un mariaj fericit

1 răspuns:
| DeiutSa_5223 a răspuns:

Sunt doar viseoh go on.Nu trebuie sa te stresezi acum cu data aia:p.
Si mie mi s-a mai int:p.
Dar oh go on.
Asteaptha sh o sa veziwinking. Dar nu te stresa:pkiss