| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.am o intrebare pentru voi... ce inseamna daca baiatul pe care il plac l.am visat aseara? am visat k nu mai stiu exact ce mi. a sps iar dupa asta l.am luat in brate si i.am sps k il iubesc. Ce credeti ca inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Reanna a răspuns:

Inseamna ca simti nevoia sa ii spui adevarul, ca il iubesti.
Am avut un vis EXACT asa ...si chiar asta simteam atunci

| bonbonik a răspuns (pentru Reanna):

Ai dreptate si este chiar oful meu...mersilove struck

| Reanna a răspuns (pentru bonbonik):

Nu ai pentru ce :X

7 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Doar pentru ca ai visat asta nu inseamna, neaparat, ca se va si intampla.Adica,gandeste-te ca nu toate visele devin realitate oricat de mult ne-am dori asta, si totusi... poate in curand vei purta o discutie cu el si vei fi incantata de ceea ce-ti spune thinking Presupun ca ai fost frumos surprinsa de acest vis sperand ca va insemna ceva...nu te rupe totusi de realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inseamna absolut nimic! Probabil ai adormit gandindu-te la elsmug!

| HappyBoyColl a răspuns:

Iesi cu el la o intalnire

| bonbonik a răspuns (pentru HappyBoyColl):

De unde stii ca inseamna asta?

| neymar192 a răspuns:

Asta inseamna ca esti disperatawinking