| mariusvlogsfoxy a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata.De cate ori pe luna trebuie sa ejaculeze un adolescent?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ori de câte ori simte nevoia și are cu cine / cum.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie? Crezi ca exista o norma?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru suntserios):

Da, este foarte normal. O recomanda sexologii, deoarece e benefic pentru sanatate. Sexologii americani spun ca sexul sau masturbarea la adolescenti de 2 ori pe saptamana face ca acestia sa mearga de doua ori mai putin la doctor.

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Poate face contract cu astia de la lapte laughing ii iese si lui parleala.

| Emilian65 a răspuns:

De cate ori vrea si poate.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Se poate si zilnic, chiar mai mult, dar abuzul duce la slabiciune in corp. Daca ai pauze de 2-3 zile este mai placut.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ramane la aprecierea lui ...de cate ori isi doreste.

| asdf2kpower a răspuns:

De câte ori vrea pl lui.

| barosanu69 a răspuns:

Cel putin 30

| Helpme99 a răspuns:

De cate ori sta in sus si nu mai moare.

| Shinderiu a răspuns:

De cate ori vreiwinking rolling on the floor Ai și mana dreapta nu uita rolling on the floor