| nikname a întrebat:

Este in regula ca un adolescent de 16 ani sa ejaculeze iute?

Răspuns Câştigător
| alex_7457 a răspuns:

Da e foarte normal...cu cat experimentezi cu atat durata e mai lunga...

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești la început, fără experiență și de aceea pățești așa. Nu este o problemă medicală ci una lipsită de control.
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Cât de iute? Poate fi vorba despre o ejaculare precoce. Încearcă să faci actul sexual să dureze mai mult. Oprește-te în timpul actului și fă altceva(sex oral partenerei) Mai caută pe net, nu sunt foarte specializat în domeniul Ejaculării precoce.

| foxi a răspuns:

Dar ce ai vrea... dulce?

| Cretaker a răspuns:

Lol, iute.

e amuzant ca...heheeeehehehe...e ca si cum si'ar fi gustat propria heeehehe, e foarte amu-

*devine serios*
stii ceva, lasa.

| RobertClaudiu a răspuns:

Nu nu este

| alexandrucr a răspuns:

Furios si iute laughing

| カルメン a răspuns:

Iute in ce sens?laughing)
daca e vorba de iute=repede cred ca este normal mai ales daca este foarte excitathappy

| Robert_3357 a răspuns:

Ai gustat tu?laughing)

| Tenchiu a răspuns:

Pune-ti un elastic la baza penisului, sau bea apa multa inainte sa faci sex, astfel o sa vrei sa urinezi in loc sa ejaculezi big grin

| petergabriel a răspuns:

Ai mancat picant?laughing)Daca ejaculezi prea repede sunt tehnici care te pot ajuta, spre ex. ai putea sa vorbesti cu prietena ta despre asta iar cand iti vine sa ejaculezi ea isi poate contracta muschii vaginali ca sa impiedice ejacularea. Ori daca nu poti sa incerci sa iti controlezi singur ejacularea prin masturbare.Stii ce vorba aia, Ce isi face omul cu mana lui e sfant si se numeste lucru manual tongue

| mocanz a răspuns:

Pai tu nu-i da asa repede