| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata, un baiat virgin prima data cand face sex si o face cu prezervativ se dezvirgineaza?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dezvirginarea la barbat inseamna primul act sexual. Treaba aia cu ata pe care o stii tu se intampla extrem de rar si nu neaparat la primul contact. Peste 70 barbati au o viata sexuala activa si ata intacta

| mihai69 a răspuns:

Nu, se dezumflă direct.

| Emilian65 a răspuns:

Da, se dezvirgineaza, pentru ca a avut loc un act sexual. Si dupa cum stim toti, in urma unui act sexual se dezvirgineaza atat fata cat si baiatul, chiar daca au facut sex protejat.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, teoretic da, se dezrivgineaza cand face prima oara sex. Dar nu i se rupe ata neaparat la primul contact sexual.

| IonVaru a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Pai si penisul cand se decaloteaza difinitiv?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru IonVaru):

La ce te referi? Daca se decaloteaza definitiv in ce context? Daca ti-ai rupt ata, gata! Dar asta nu se intampla neaparat la primul contact sexual. vei sti cand ti-ai rupt ata pentru ca vei sangera putin, depinde.

| Resurrection a răspuns:

Da, prin actul in sine se dezvirgineaza, nu conteaza daca are sau nu prezervativ.

| IonVaru a răspuns (pentru Resurrection):

Adica i se rupe ata?

| Resurrection a răspuns (pentru IonVaru):

DA

| BadBEver a răspuns:

Nu stiu citi ani ai de dai intrebarea asta)
Barbatii nu se dezvirgineaza fizic, ci mental in comparatie cu fetele care fac ast si fizic si mental.

Ceea ce numesti tu ata este pielea care acopera capul penisului si ea nu se rupe. Cu timpul ea se largeste si se acea piele devinee flexibila, adica cind penisul e erect capul se dezgoleste usor fara a simti ceva.

Cind esti inca baiat tinar de ani si inca si virgin, capul penisului e foarte sensibil deci acea piele se dezgoleste greu. Dupa acte sexuale capul penisului nu mai este atit de sensibil si pielea se degoleste usor.

Nu stiu exact daca e nevoie de un act sau multiple acte sexuale, pentru ca la fiecare e diferit.

| HeyTuHey a răspuns:

Logic