| Dexuts a întrebat:

Daca un baiat este virgin si o face pentru prima data cu prezervativ, se dezvigineaza? ( nu radeti dar ma informez, nu am idee despre capitolul asta happy )

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Dezvirginare- primul contact sexual.
=> Da.

| nesuferit a răspuns:

Da... cu conditia sa o faca in cur, altfel ramane virgin

| Joker1958 a răspuns:

Teoretic si daca o faci "manual" nu mai esti virgin dar treaba cu ata. sunt numai prostii. daca o faci cu prezervativ nu prea e frecarea prea mare pentru a rupe ata si chiar daca o faci fara tot asa se intampla pentru ca "ea" e destul de uda inauntru si nu se freaca mai deloc. ar fi treaba cu facutul anal dar nu am incercat pana acum si nici nu am de gand, oricum am citit pe net de niste boli foarte nasoale cu care te poti alege daca nu stii sa faci anal.

| lethall a răspuns:

Buna da indiferent unde daca ai avut un contact sexual ti-ai pierdut virginitatea si daca faci cu mana te dezvirginezi

| ThisSummerIsZu a răspuns:

Normal, fie cu prezervativ fie fara el tot se dezvirigneaza.
Daca te referi la "ruperea atei" e mai complicat, daca nu are "ata" rupta nu inseamna automat ca e virgin, poate a folosit prezervativul sau pur si simplu nu s-a rupt. La baieti e imposibil sa-ti dai seama daca sunt virgini sau nu.