| Bombonik_8523 a întrebat:

As dori sa va intreb si eu ceva.happy

Daca un baiat face dragoste ( pentru prima data ) folosind prezervativul.atunci el s-a dezvirginat? Sau se dezvirgineaza doar atunci cand face dragoste fara prezervativ?

Va multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primul contact sexual inseamna dezvirginare, indiferent daca foloseste sau nu prezervativ.

| monyk a răspuns:

Buna, pai sa stii ca ori cu prezervativ ori fara el tot se dezvirgineaza in momentul in care a avut contact sexual cu cineva, indiferent ca a avut sau nu prezervativ el nu mai e virgin...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Parerea mea e ca se dezvirgineaza si cu prezervativ

| madalina_8123 a răspuns:

Nu mai esti virgin indiferent ca ai facut sex cu sau fara prezervativ.