| BosuLick96 a întrebat:

Am o intrebare cam jenanta...
Penisul meu estu curbat in jos si ma gandesc oare este vreo problema? Am facut sex de multe ori, dar nu cred ca am atins punctul G deorece el este in partea de sus si eu am penisul in jos si mi-e teama ca nici n-am sa-l ating. Pentru ca singura pozitie pentru al atinge este doggy si nu multe fete accepta asta.
Adica foarte rar am auzit ca alti barbati sa-l aiba asa.
Ce este de facut?
Astept raspuns, rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai auzit foarte rar,pentru ca probabil nu e o stire de interes general sau o discutie obisnuita la masa de pranz.
Acum,ca sa fiu in tema,ar fi trebuit sa stii ca sexul are o infinitate de pozitii si o viata nu-ti ajunge sa le incerci pe toate.
Dar fiecare ramane fixat pe cateva,pe care le "invata" si nu le mai schimba toata viata.
Asa ca,pentru problema ta,orice pozitie in care penetrarea se face invers in vagin,e perfecta.
In plus,exista si orgasmul clitoridian,in care poti avea orice pozitie!
N-ar trebui sa te plangi,cu alte cuvinte, ai o mare varietate de posibilitati, o fata nu va avea vreodata timp sa se plictiseasca cu tine in pat.
Problema ta e, de fapt, un avantaj!
Invata sa-l folosesti!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cu toata seriozitatea, desi ma pufneste rasul, iti pun o intrebare: Ai incercat sa o intorci pe dumneaei, roata-roata, pana ajunge punctul-G in partea din jos, ca sa-l poti freca bine cu cocoselul?
Normal, daca atunci cand ii pe spate, punctul G ii sus, cand ii pe burta, sau mai bine, sta in patru labe ca canii, atunci punctul G ii jos, si problema e rezolvata.
Next please!

| Danysan a răspuns:

Linistes-te ca nu ai de ce sa te alarmezi, ba eu cred ca e de fapt ceva avantajos. Pana la urma sunt si alte Puncte si daca te Pricepi sa Exciti o fata mai conteaza? Sunt Baieti care numai prin masare pot provoca Umezire excesiva Iubitelor ba chiar daca stiu ce fac si Orgasme Multiple sau Consecutive.Asa ca stai calm.

| BosuLick96 explică:

Va multumesc foarte mult, am mai capatat niste incredere.
As dori sa pot da funda tuturor dar din pacate nu se poate, pentru ca toti mi-ati fost de ajutor