| alexandruMarian12 a întrebat:

Am o intrebare Rog seriozitate Penisul meu este curbat spre partea stanga daca folosesc Titan Gel (nu fac reclama) poate reveni la forma initiala Va multumesc. (App am 19 ani!)

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este nimic anormal, este o simplă caracteristica personala, intalnita la multi barbati. NU te incurca cu nimic si nu iti afecteaza viata sexuala. De asemenea, nu poate fi corectata cu nimic. Titan Gel este doar o pacaleala, nu are nici un fel de efecte, e suficient sa citesti prospectul ca sa intelegi asta

Răspuns utilizator avertizat