| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Salut.Am o intrebare big grin. Sunt in primul an de liceu. si imi place de o colega.In prima saptamana. fiind rusinos nu am prea discutat cu ea.dar din a doua saptamana am inceput sa ma imprietenesc cu ea.Intr-o zii mi-a dat numarul ei. fara sa il cer eu si i l-am dat si eu. apoi dupa cateva minute dupa ce i-am dat numarul m-a sunat. si am vorbit cam 4 ore..si in urmatoarea zii la fel. si in urmatoarea zi. Am povestit multe lucruri si mai personale. sau lucruri mai rusinoase..de genu mi-a zis ca se mai uita la desene. Eu in fiecare zii o mai sunam si o intrebam ce face. sau ii trimiteam sms. Dar azi. i-am trimis un sms sa vad ce face. si nu mi-a raspuns. Apoi dupa jumatate de ora am sunat-o. si mi-a zis ca nu e acasa si apoi zice "stai 2 secunde" m-a pus in asteptare. si am asteptat 1 minute apoi mi-a inchis.Iam trimis iar un sms "de ce ai inchis" si mia raspund dupa o jumatate de ora "mi s-a terminat bateria si s-a inchis". Apoi am sunat-o dupa o ora. si mi-a dat ocupat si. nu am mai sunato. Voi ce credeti. sunt prea insistent? ar trebui sa o las mai moale?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai reusit sa o plictisesti. Se pare ca a gasit ceva mai bun.

| Zoe_Zouleţ_Ramona_1998 a răspuns:

Uite si mie mi se intampla probabil ca s-a cam plictisit nu trebuia sa vorbiti atat de mult si cred ca da esti cam insistent fara suparare dar nu o mai baga in seama o vreme o sa vezi ca nu prea o sa-i convina. cred ca ar trebui sa o faci geloasa sa te vada cu alte fete sa vada ca nu iti mai pasa. nu stiu ce sa zic probabil ca o sa se simta pe dinafara i zici buna si atat dar nimic mai mult pentru o peroada de timp sa vezi cum reactioneaza su i poti spune ca o placi si de aceea erai asa de insistent si sa i ceri o sansa

| IoNuTzZz1997 explică (pentru Zoe_Zouleţ_Ramona_1998):

Nu eu am sunat-o. ea m-a sunat pe mine si am vorbit oree in sir. si intro seara am vorbit pana pe la 12 pentru ca nu m-a lasat ea sa inchid. tot zicea sa mai stau cu ea pana pe la 1-2.

| alexa90_3066 a răspuns:

Buna. Da, cred ca esti prea insistent. Fetelor nu le place sa le pui atatea intrebari. Probabil facea altceva si nu a avut timp sa vorbeasca cu tine. Eu cred ca este cel mai bine sa porti o discutie cu ea sa o intrebi daca te considera un prieten sau mai mult decat atat. Bafta!happy