| DeeaElenaaaa a întrebat:

Am o intrebare happy daca am fost in perioada de ovulatie la data de 27-1 iunie(am calculat dupa menstra regulata de 28 de zile) si am avut contact neprotejat cu finalizare in vagin..se poate sa fi ramas insarcinata? Imi doresc mult o sarcina! Pe data de 13 acum ar trebui sa vina menstra, un sfat?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la medic el are cele mai bune sfaturi după un consult medical nu crezi?

| sofisis a răspuns:

Pai normal ca se poate. Asta o stii si tu. Ce vrei sa aflii mai mult? Ca nu inteleg.