| cosminacheeee a întrebat:

Salut am o intrebare: Daca te masturbezi iti creste penisul?
fiti seriosi

14 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Eu iti recomand sa te lasi de masturbare.
Poti sa devii obsedat si pe la 30-40 de ani nu vei mai avea erectie.

| Felys a răspuns:

Nu creste, doar te racoresti

| IoanGuraDeAur a răspuns:

Am si eu o intrebare: daca gandesti iti crapa capu?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Noi suntem serioși. NU crește, cine te-a învățat să practici autosatisfacția... sigur are probleme de insatisfacție!
Pa, pa.

| AndreeaEnache a răspuns:

Ce lume frustrata si rautacioasa. nu va place subiectul evitati-l! Penisul NU creste daca te masturbezi.Insa sunt multe cazuri in care penisul ia o forma nefiresca(se curbeaza intr-o parte) daca te masturbezi prea des si tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. doar daca tesutul erectil este fortat sa se extinda de la erectii foarte puternice.e o teorie pe care se bazeaza exercitiile pentru marere dar nu prea. si nu penisul nu se curbeaza intr-o parte de la masturbare straight face

| trance04 a răspuns:

Salata de telina rasa si vin rosu din cand in cand ajuta

| Tiganificatorul a răspuns:

Se dezintegreaza.

| illuminati122 a răspuns:

Nu, dar o sa te ingrasi si o sa mori subit. laughing

| Vi003 a răspuns:

Dar daca iti dai cu parul in cap, te destepti?

| Siegfried a răspuns:

Da, creste, dar dupa ce termini se micsoreaza la loc.

| Rahela_Ieftici_1991 a răspuns:

Devii impotent de la asa ceva...

| BlitzLikeXd a răspuns:

Asa se intampla creste la loc si se micsoreaza la loc

| JoeTPU a răspuns:

Nu.