| unbaiatfrumos69 a întrebat:

Salut,am o intrebare...de atunci de cand am facut-o cu iubita mea, acest lucru s-a intamplat sâmbătă si cand a ajuns acasa a vomitat, dar un pic si de sâmbătă a început să o doară burta, duminică a durut-o mai tare, iar azi si mai tare... oare sunt șanse să fie gravidă?
Vreau sa menționez că am facut-o neprotejat si am scos-o la timp.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut sigur, dupa ce sarcina s-a format si implantat in uter, niciodata nu isi face simtita prezenta inainte de a implini varsta de 6-7 saptamani. In concluzie starile invocate NU sunt provocate de sarcina, chiar si daca am admite ca in urma cu 2-3 zile s-ar fi produs fecundarea ovulului. Deci in niciun caz starile cu care se confrunta iubita ta NU au aparut ca urmare a ctului sexual intretinut cu 3 zile in urma. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca a ramas sau nu este nestiut dar starile ei nu au absolut nici o legatura cu o eventuala sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare spală-te

| iuliaiulia4 a răspuns:

Poate ii vine ciclutul