| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o intrebare, iata m-am intilnit cu un baiat un timp indelungat apoi el s-a racit fata de mine, eu l-am intrebat ce s-a intimplat si el mi-a spus ca deja nu mai vrea sa fim impreuna.Eu am inceput a plinge(dar nu in fata lui), am suferit foarte mult din cauza lui, am incercat sa fiu cu altul, dar nu am rezistat mult.Peste o jumatate de an sau mai mult am inceput a vorbi ca simpli prieteni si el mi-a spus ca ma place, eu am inceput iarasi sa sper la el.Problema e ca are prietena si se vede intr-un fel ca tina la ea, dar si mie imi acorda atentie. Oare mai poate fi ceva intre noi? sau el nu va avea curaj sa se desparta de prietena? sa mai sper la el? ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| cosminnnellu a răspuns:

Salut sofletzel,pai din cate spui tu ai suferit foarte mult de pe urma lui, acum ca de abia ai reusit sa depasesti momentul de ce vrei sa fi iar cu el sa spuna iar ca nu mai vrea sa fi-ti impreuna sa suferi iar? atunci cand ai incercat sa fi cu altul nu a rezistat mult pentru ca u il cautai pe el in baiatul respectiv si de aia nu a resistat, parerea mea ca el ar trebui sa fie istorie si sa incerci si cu altcineva multa bafta te pup:*

1 răspuns:
| zizibela a răspuns:

Se cam joaca cu tine! Eu cred ca acest sufera, vrea cat mai multa atentie de la cat mai multe fete nu ii ajunge atentia prietenei lui, sau te considera o simpla amica cu care se intelege bine! Eu zic ca nu merita sa te complici, daca chiar ii place de tine se desparte imediat de fata aceea!happy