| Oprita00000 a întrebat:

Salut,am o intrebare la care as vrea sa raspunda fetele:
Am fost la magazin sa mi iau o sticla de suc, cand am iesit din scara blocului erau 3 fete pe bancuta langa scara blocului...pe una dintre ele o cunosc, pe celelalte 2 prietene cu ea nu le cunosc. Dupa ce am venit de la magazin sa intru in scara,scot cheile cu cartela de la interfon sa intru, aud pe o fata dintre ele, vai ce m am emotionat.Acest lucru a zis la misto, sau poate i-a placut de mine si a vrut sa mi atraga atentia, celelalte fete au inceput sa rada.De asta vreau parerea voastra fetelor, va multumesc :*

7 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Vroiau si ele sa rada putin.Incearca sa o iei putin logic de ce sa spuna ceva de genu daca nu avea motiv..sa se emotioneze ca ce, ca te-a vazut pe tine cu un suc in brate?! Priveste intamplarea ca pe ceva simplu fara vreun inteles anume.Baftawinking

| mdany a răspuns:

Cu "vai ce m-am emotionat" era un fel de..."hai mai date-n colo". Totusi fetele spun asta de obicei baietilor nu invers.dar na.Si pentru ce s-a emotionat..ca ai trecut langa ea cu o sticla de suc si s-a speriat ca nu cumva sa ii sara acidul in ochi? din vorbele ei reies ca a fost un fel de batjocoreala.
Scz pt.raspuns dar din cate am vazut doar 1 ti-a raspuns...big grin

| Iwan a răspuns:

Mda..Doar vrea sa fie in centrul atentiei chatterbox..Stii sa faca pe gen,'inocenta' ( vai m-am emotionat).E o prefacutaoh go on ..Ai grija :X

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Dar ce a spus?

| Teooooooo a răspuns:

Sunt doar niste proaste care se amuza din nimic. big grin Da-le naibii.

| n1cknam3 a răspuns:

(nico talking ) stii acum vedeti si voi ce fel se simt fetele cand le strigati pe strada cu faze gen " te ajut cu bagajele?!?!, ce parfum folosesti?, auzi, auzi, fata, pe tine te cheama maria? domnisoara, imi dai si mie nr tau de telefon?! "... adica poate multora le-o fi placand sa fie "in centrul atentiei " dar sunt si persoane care nu prea apreciaza si considera ca gesturile astea sunt un soi de mistouri la adresa lor

| litlle a răspuns:

Sigur nu ar zice chiar atunci, adica pana nu ai intrat in bloc ca s-a emotionat.O fata cumsecade nu ar zice asa ceva chiar atuci.Nu pune la suflet! Te pup!