| SpeakTeam a întrebat:

I-am spus unei fete "Vrei sa stai cu mine" dar numai ca i-am spus pe facebook si ia a zis ca imi zice maine si asa am mai stat la vorba (Pe aceea fata o cunosc pentru ca i-a placut de mine si am facut misto de ea si acuma s-a intors roata si imi place mi-e de ea, si noi inainte ne intelegeam foarte bine, si mi-e imi placea de ea atunci dar nu asa mult si acuma imi place de ea foarte mult) si ziua urmatoare eram cu baietii la gratar si cand ne intoarcem o vad cu 2 fete, numai ca parca a facut un gest de "timida" si s-a bagat printre prietene, iar cand am intrebat-o daca s-a gandit la intrebare a zis "Scz am treaba" si m-am gandit ca nu stiu ce sa raspunda si creed ca a ramas cu ideea ca fac misto de ea, si inainte sa ii pun intrebarea "Vrei sa stai cu mine" am asteptato in scara blocului (poate suna prostesc dar asa este)si urca cu o vecina si cand am prins-o de mana sa ii zic intrebarea fata in fata a avut motiv ca sa scape ca o ajuta pe vecina sa sa duca niste sticle de apa si i-am zis sa coboare(numai ca nu a mai coborot) iar pe FB cand am intrebat-o "Dece nu imi raspunzi la intrebare, crezi ca fac misto de tine sau ce" si a zis "Exact vezi ca stii" si am intrebat-o "Dar mai esti suparata pe mine" si mi-a raspuns " Nu cum ti-a venit ideea asta ca mai sunt suparata pe tine, doar ca nu prea mai avem ce vorbi"
Acuma nu mai stiu daca sa continu sau sa ma dau batut.
Si stiu ca si ea mai simte ceva pentru mine cand ne intalneam pe undeva treceam unul pe langa altul sau la o distanta de 5 metri si dupa ce treceam ne uitam unu dupa altul ca "Doi prostii"
Si eu ma mai uitam cu coada ochiului dar si ia numai ca acuma nu raspunde la intrebarea "Vrei sa stai cu mine" deoarece crede ca fac misto de ia...

Acuma sincer nu stiu ce sa fac, prietenii nu mai putea ajuta pentru ca nu mai intelege... :\
Oare sa merg mai departe?
Peace; x

Răspuns Câştigător
| Carllyst3 a răspuns:

Eo zic sa vorbesti cu ea si sa-i spui ca nu faci misto de ea si ca, chiar ai vrea sa fi cu ea...

1 răspuns: