| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, legata de ejaculare. daca atunci cand ma masturbez ejaculez repede, la fel de repede voi ejacula si cand voi face sex? si daca da, cum pot intarzia ejacularea? multumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei ejacula si mai repede... crezi ca masturbarea se compara cu sexul?

| Acidulat_Suculete_1996 a răspuns:

Prietene,intai sa ai o relatie mai lunga in care sa ai atingeri,mangaieri si muscaturi de sani si ai sa te obisnuiesti, apoi in timpul actului te vei gandi la altceva si va trece mai usor, fara ejaculare prematura, prezervativ obligaroriu, bafta prietene happy

| wvy a răspuns:

Se practica ejaculare precoce apoi continuarea actului sexual... daca nu te-ai saturat doar cu jacularea