| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pe cat se poate de rusinoasa : Cand ma masturbez ejaculez f repede ( 10-20 de secunde ) cand ma uit la filme porno excitante, asta inseamna ca atat va dura si actul meu sexual cu o fata straight face? ( si mai e o chestie, cand ma masturbez nu ma masburbez decalotat pentru ca nu simt aceeasi placere, mai mult durere, e probabil ca din cauza asta sa ejaculez asa repede? ). Si niste sfaturi si idei cum pot sa intarzii ejacularea. Va multumesc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai o saptamana fara frecangeala si apoi probeaza sa vezi cum e.

| Flav a răspuns:

Cum ma sa ejaculezi in 10-20 de secunde? Pai tie iti ia mai mult sa pui mana in pantaloni.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca,cand

| Octavian007 a răspuns:

Asa se intampla cand te uiti la filme porno dar nu asa o sa se intample cand o sa faci sex