| dalida96 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai delicata.
Pe iubitul meu il cheama Razvan si are 14 ani iar acum doua zile m-a invitat ca maine seara sa ma duc la el pentru ca parinti lui sunt plecati.Si sunt aproape sigura ca va vrea sa facem sex.
In legatura cu asta am o intrebare care ma framanta.
El are un penis de 11-12 centimetri si il are putin curbat spre dreapta, acest lucru va fi o problena cand va trebui sa ma penetreze? Tinand cont ca amindoi suntem virgini.

Vreau cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Orice penis peste 10 cm poate penetra fara probleme. In privinta curburii penisului, exista multi baieti si barbati cu diverse curburi. In principiu curbura ideala e in sus pentru a permite o penetrare buna in pozitia misionarului, dar nici restul curburilor nu pun probleme majore. Oricum prima penetrare sau dezvirginarea doare in principiu, mai mult sau mai putin, nu cred ca ai de ce sa-ti faci probleme in privinta curburii penisului lui Razvan mai ales ca ai spus ca e doar putin curbat. Totul va fi ok.

22 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

N-o mai arde aiurea, ai specificat doar despre parintii lui, ai tai fiind inexistenti, probabil...

| HolyPotato a răspuns:

LOL! la 14 ani îl mănâncă puțulica și tu vrei neapărat să i-o scarpini?batting eyelashes

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Presupun ca nici tu n-ai mai mult de 14 ani si ca sunteti impreuna de o luna maxim, trebuie neaparat sa faceti sex? Va puteti uita la un film sau sa va jucati remy si tu si el inca nu sunteti pregatiti pentru pasul acesta eu zic sa mai asteptati poate ii mai creste si lui laughing)!

| Clauvdgg a răspuns:

Ce minte bolnava au copiii din ziu de azi.
Baga-ti fata minitle in cap! aveti 14 ani ce Dumnezeu?!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar TREBUI să te "preocupe" altceva...

NU îţi recomand să faci sex la vârsta asta!

Trebuie să mai AŞTEPŢI până la 17-18 anişori!

Vezi alte DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

Deci ție ți-e de mărimea lui, decât de vârstă...
Mă copilă dragă, vezi de treaba ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza penisurile de ce nu intrebi un detinator de asa ceva iar cel care iti este mai aproape poate fi tatal tau

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floorcel mai bun sfat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Sa sti ca, cu toate ca sunt baiat, pe mama am intrebat-o ce si cum despre fetewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si tu ce varsta ai totusi?
Are doar 14 ani, nici prin gand sa nu-i treaca sa faca sex de la varsta asta si nici tu.
Sa fiu in locul parintilor tai, n-ai pupa tu niciun baiat de la varsta asta.
Acasa draga mea la desene animate.
Ai timp de asa ceva dupa majorat.
Te pup!

| DaniAdrian a răspuns:

Mai copii asta va intereseaza pe voi? Cat de mare o are ala si cum arata aia la varsta voastra? Abia ce ati facut 14 ani ma si voua va sta gandu doar la sex? Dao incolo de treaba ca sex poti sa faci si la 30 de ani nu e o problema sau o rusine chestia asta. Mai fetito stai cumninte in banca ta si nu fi jucaria tuturor ok? Veziti de viata ta si nu mai alerga dupa asa ceva ca o sa-ti para rau mai tarziu vei vedea...bagati mintile in cap si bagaile si pretenasului tau si in loc sa faceti asta, iesiti la un suc, o plimbare, in gasca ca e bine la varsta voastra.Gandesteo logic daca la 14 ani cand abia ce ai terminat clasa a 8 tie iti sta gandu la asa ceva, la 18 ani la ce o sa-ti stea gandu? Sa verifici patu tuturor? Unu in seara asta altu maine si tot asa? Eu nu-ti vorbesc de rau, dar nu este bine ce faci.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru DaniAdrian):

Tu la 30 de ani ai facut prima data sex? Ca te vad cam ofuscat.

| Swal a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Mi-ai facut ziua rolling on the floor)))))))

| suntZeu a răspuns:

11-12 cm e putin, ai nev de un penis de minim 14 cm ca sa te faca sa realizezi ca chiar e acolo pentru tine...ca e curbat nu conteaza, oricum din cate imi dau seama in ce context ti-a zis sa mergi la el acasa e clar ca nu stie sa isi croiasca drumu...

| AnneღU a răspuns:

Uraaat laughing daca e virgin si tu la fel. Da iti zic eu v-a renunta la ideea sa face-ti sex... Treaba ta, daca crezi ca o sa-ti placa tongue dar eu zic ca ar trebui sa mai asteptai, sa nu iti para rau mai tarziu...

| mihaibrad a răspuns:

Sexualizarea se produce mult mai devreme astazi, in raport cu generatiile trecute. Trebuie doar sa stii cateva lucruri inainte sa purcezi la "lupta":
1. trupul tau nu este inca pregatit complet pentru asta. Daca vei incepe de acum sa faci sex, influentezi in mod esential evolutia ulterioara a trupului tau. NU vei fi aceeasi, nu este o dezvoltare optima.
2.Mare grija la protectie. Insist: MARE grija la protectie. Sunteti imaturi emotional si poate fi o drama imensa, traumatizanta, care sa va schimbe complet vietile, in cazul in care se intampla un accident.
3. Legat de penis, evident nu e o problema - aveti grija cu lubrifierea primele dati, pana invatati ce si cum.
4. Nu asculta de nimeni, nici de mine, nici de ceilalti ce te vor sfatui, nici prietenele tale, nici macar de prietenul tau. Asculta doar glasul tau interior, care STIE ce e ok sa faci acum (el e atemporal, stie tot happy - dar asta e o discutie din fizica cuantica, nu ne bagam acolo)
Grija mare, pustoaico si viata faina, plina de bucurii.

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Maninca maliga cu smintina:3big grin

| BestHelper a răspuns:

Eu cred ca tu esti Razvan in fine nu e nici o problema

| dinutu98 a răspuns:

Mai bine sa nu te duci la el daca zici ca parinti lui sunt plecati!

| Ianusik07 a răspuns:

Tu esti sigura ca vrei sa faci asta? Te-ai gindit ca e prea gegraba? la virsta ta vaginul e ingust si vei avea dureri ingrozitoare...nu te gindi la asa ceva mai ai destul timp ca sa faci asta...

Mai intii ca sa faci sex trebuie sa fii pregatita, moral, psihic cit si spiritual, trebuie sa fii sigura ca anume el e baiatul de care ai nevoie si ca merita acest lucru ca mai apoi sa nu ai mustrari de constiinta gindeste-te ce faci pe urma o sa-ti para rau ca iti pierzi copilaria asa de graba.

| deliutza83scumpika a răspuns:

Salut, dar tu cati ani ai? eu zic ca nu are nimic si sper sa o faceti lata :*